اخبار برگزیده

28 مارس 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی

27 مارس 2020

آیا اینتر، کوتینیو را می خواهد؟ رومانو پاسخ می دهد

27 مارس 2020

لوکوموتیو به دنبال گرفتن تخفیف از اینتر برای ماریو

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر به گزارش منابع اسکای

 

اینتر دات آی آر _ آخرین اخبار از وضعیت اینتر در نقل و انتقالات به نقل از معتبرترین منبع ایتالیایی:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، امروز مدیر برنامه های والنتینو لاتسارو با مدیر ورزشی لایپزیش دیدار کرد. رقابت این باشگاه آلمانی و نیوکاسل برای جذب وینگر اتریشی ادامه دارد.
  2. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر در ساعات آینده پیشنهاد بهتری از نظر مالی به تاتنهام ارائه می کند. پیشنهاد قبلی 13 میلیون یورو بعلاوه 2 میلیون یورو پاداش بود اما پیشنهاد جدید احتمالا به 15 میلیون یورو بعلاوه پاداش خواهد رسید. اینتر و تاتنهام اکنون به توافق برای اریکسن نزدیک شده اند.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو برای انتقال اریکسن به اینتر فقط بحث زمان مطرح است و آنها می خواهند انتقال را نهایتا تا جمعه نهایی کنند. روز سه شنبه ایجنت او با دنیل لوی رئیس تاتنهام ملاقات می کند و اگر تاتنهام همچنان تخفیف ندهد شاید اریکسن نیز 2 میلیون یورو از دستمزدش به نفع اینتر کم کند تا روند انتقال تسهیل شود. 
  4. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو روز دوشنبه جوزپه ماروتا و مدیر اجرایی رم با یکدیگر دیدار داشتند و در مورد متئو پولیتانو گفتگو کردند. اینتر حاضر است وینگر خود را به صورت قرضی و با حق خرید به جالوروسی بدهد به شرط اینکه در صورت انجام تعداد بازی های مشخصی، حق خرید به اجباری تبدیل شود.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ژیرو می تواند با انتقالی 5 میلیون یورویی بعلاوه 1 میلیون یورو پاداش مربوط به کسب سهمیه لیگ قهرمانان راهی اینتر شود. باید فهمید اینتر اول منتظر مشخص شدن سرنوشت پولیتانو می ماند یا اینکه انتقال مهاجم فرانسوی را زودتر نهایی می کند.
  6. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو چهار تیم اینتر، یوونتوس، منچسترسیتی و پاری سن ژرمن برای جذب ساندرو تونالی، هافبک برشا در تابستان رقابت خواهند کرد. چلینو، رئیس این باشگاه قصد فروش او در ژانویه را ندارد.
  7. همانطور که در تصویر زیر که آن را فابریتزیو رومانو به اشتراک گذاشته می بینید ویکتور موزس برای شرکت در تست های پزشکی اینتر وارد شهر میلان شده است.
    

یک نظر