اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به مشروح خبرهای مهم روز دوشنبه بیست و هفتم ژانویه:

اخبار روز دوشنبه را با کریستین اریکسن آغاز می کنیم. این هافبک دانمارکی پس از ورود به ایتالیا در ابتدا به کلینیک هومانیتاس رفت و سپس مرحله دوم تست های پزشکی خود را با استقبال طرفداران در کمیته ملی المپیک ایتالیا پشت سر گذاشت. رسمی شدن انتقال او روز سه شنبه باید انجام شود چراکه برنامه های جالبی توسط تیم رسانه ای اینتر برای معارفه وی تدارک دیده شده است.

عصر روز دوشنبه خبری از حضور ایجنت رادو در دفتر باشگاه اینتر منتشر شد. این دروازه بان پس از انتقال پرین از یووه به جنوا نیمکت نشین شده و اکنون به گزارش جانلوکا دی مارتزیو در آستانه انتقال قرضی از اینتر به پارما قرار دارد. دی مارتزیو امشب نیز گزارش داد اولویت اصلی اینتر در روزهای پایانی نقل و انتقالات زمستانی فروش ماتیاس وسینو است. به محض رخ دادن این اتفاق و بسته به اینکه این انتقال از نظر مالی چگونه است، اینتر به دنبال جذب یک مهاجم و شاید یک هافبک خواهد رفت. نام یورنته و ژیرو کماکان در لیست نراتزوری دیده می شود اما مذاکرات برای آنها در حالت استندبای است(ژیرو گزینه گران تر و یورنته گزینه ارزان تر چراکه معامله او قرضی خواهد بود).

اخبار این روز را با گزارش های آلفردو پدولا به اتمام می رسانیم. این کارشناس نقل و انتقالات می گوید ناپولی با مدیر برنامه های پینامونتی دیدار کرده و به او قراردادی به مدت 4 سال و نیم پیشنهاد کرده است. اگر انتقال پتانیا، مهاجم اسپال به ناپولی نهایی نشود آنگاه پارتنوپی ها مهاجم اینتر که هنوز قراردادش با جنوا دائمی نشده را هدف قرار می دهند. اینتر و جنوا در تابستان قبل برای انتقال او به صورت قرضی و با حق خرید 18 میلیون یورویی به توافق رسیده بودند اما هنوز شرایط اجباری شدن این معامله به دست نیامده و بنابراین ناپولی حاضر است 18 میلیون یورو را به اینتر بپردازد تا این مهاجم آینده دار را جذب کند. پدولا در مورد وسینو نیز می گوید ساعات آینده مذاکرات بین اینتر و اورتون ادامه پیدا خواهد کرد تا برای رسیدن به توافق تلاش کنند. نراتزوری برای هافبک اروگوئه ای خود 20 میلیون یورو درخواست دارد در حالی که پیشنهاد تافی ها کمتر است.

    

هیچ نظری وجود ندارد