اخبار برگزیده

8 جولای 2020

نُه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه 8 جولای

8 جولای 2020

“باید اطمینان حاصل کنیم که آمار خوب همزمان با کسب نتیجه باشد”

8 جولای 2020

پاسخ مثبت امرسون به اینتر؛ 3 گزینه برای خط هافبک در صورت جدایی ناینگولان

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

لئوناردو اسپیناتزولا

آخرین اخبار اینتر از دی مارتزیو؛ از اریکسن تا معاوضه پولیتانو-اسپیناتزولا

اینتر دات آی آر _ جانلوکا دی مارتزیو بروز رسانی جدیدی از وضعیت اینتر در نقل و انتقالات ارائه کرد.

مدیر برنامه های کریستین اریکسن، هافبک تاتنهام پس از اینکه اخیرا به ایتالیا آمد و پیشنهاد اینتر را دریافت کرد، در روزهای آینده دوباره قرار است به این کشور سفر کند که این نشانه مثبتی از نزدیک شدن توافق بین افعی ها و این بازیکن دانمارکی است. پس از ورود او، طرفین به کار به منظور توافق روی جزئیات ادامه می دهند و شانس خوبی برای رسیدن به آن وجود دارد. درصورت به دست آمدن توافق کامل، اینتر وارد مذاکره با تاتنهام خواهد شد تا او را در ژانویه به ایتالیا بیاورد.

معاوضه پولیتانو-اسپیناتزولا

در ساعات اخیر بین اینتر و رم ایده معاوضه متئو پولیتانو با لئوناردو اسپیناتزولا شکل گرفته است و طرفین با یکدیگر در تماس بوده اند. معامله احتمالا روز سه شنبه می تواند به نتیجه برسد چراکه این مذاکرات به ویژه از آنجایی که مدیر برنامه های دو بازیکن مشترک است در جهت مثبت پیش رفته است. تماس ها و مذاکرات در ساعات آینده بر سر ارقام و فرمول معامله ادامه پیدا خواهد کرد( هر دو بازیکن تقزیبا 25 میلیون یورو قیمت دارند و به نظر می رسد معاوضه به طور دائمی و با قیمتی برابر انجام خواهد گرفت).

وضعیت ژیرو و یانگ

با جدایی پولیتانو راه برای انتقال اولیویه ژیرو فوروارد چلسی به ایتالیا می تواند باز شود. در واقع اینتر آماده است مذاکرات برای آوردن او به سن سیرو را به نتیجه برساند. انتقال ژیرو تقریبا قطعی است و دلیل اینکه تاکنون انجام نشده انتظار برای به فروش رفتن پولیتانو بوده است. آمدن اسپیناتزولا هم احتمالا سبب می شود انتقال اشلی یانگ منتفی شود.

منابع دیگر اسکای ایتالیا نیز گزارش داده اند فلامینگو با گابریل باربوسا به توافق شخصی رسیده اما اختلاف 4-5 میلیون یورویی بین این باشگاه با اینتر برای نهایی شدن انتقال وجود دارد.

    

هیچ نظری وجود ندارد