اخبار برگزیده

20 فوریه 2018

مارکا: بازخرید کندوگبیا توسط والنسیا قطعی نیست

20 فوریه 2018

به روز رسانی وضعیت دی فرای به گزارش آلفردو پدولا

20 فوریه 2018

انتقاد شدید مدافع سابق اینتر از وضعیت تیم

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از ایکاردی، کانسلو و کندوگبیا به گزارش رومانو

 

اینتر دات آی آر _ فابریتزیو رومانو به روز رسانی جدیدی از وضعیت نقل و انتقالاتی اینتر برای تابستان در مورد سه بازیکن ارائه کرد.

 

اینتر نیاز دارد با کسب سرمایه حسابهای خود برای احترام به فرپلی مالی را به تعادل برساند و پول فروش جئوفری کندوگبیا میتواند به آنها کمک کند. این هافبک فرانسوی در تابستان 2015 با 40 میلیون یورو راهی ایتالیا شد و پس از انتقالش به والنسیا در تابستان قبل فوتبال خود را احیا کرده است. خفاشان مستایا میخواهند قرارداد قرضی او را در تابستان با رقم 25 میلیون یورو دائمی کنند اما تیم فابیو کاناوارو در چین نیز به او علاقمند می باشد. گوانگژو آماده پیشنهاد 45 میلیون یورویی برای اوست که در این صورت علاوه بر 25 میلیون یورویی که والنسیا به اینتر می پردازد ، 5 میلیون یورو دیگر نیز به دلیل ۲۵ درصد از تفاوت در فروش مجدد به نراتزوری ها خواهد رسید(در مجموع 30 میلیون یورو به اینتر میرسد به شرطی که کندوگبیا به چین برود _  اختلاف پیشنهاد 45 میلیون یورویی از طرف تیم چینی با 25 میلیون یورویی که والنسیا باید به اینتر بدهد میشود 20 میلیون یورو که 25 درصد از آن که سهم اینتر است میشود 5 میلیون). اینتر همچنین به دائمی کردن قرارداد قرضی ژائو کانسلو نیز علاقمند است اما آنها بدین منظور به پرداخت 35 میلیون یورو نیاز خواهند داشت.
شکی نیست که رئال مادرید علاقمند ترین باشگاه به جذب مائورو ایکاردی است اما اینتر با رقم 110 میلیون یورویی موجود در قرارداد او نرم (راضی) نخواهد شد. نراتزوری ها تمایل دارند رقم بند آزادسازی در قرارداد جدید ایکاردی را بالاتر ببرند و آنها روشن ساخته اند که لوتارو مارتینز بعنوان جایگزینی برای کاپیتان خود خریداری نمیشود.

    

هیچ نظری وجود ندارد