اخبار برگزیده

29 ژانویه 2020

” اینتر باشگاهی فوق العاده است”

28 ژانویه 2020

آپدیت وضعیت اینتر در نقل و انتقالات

28 ژانویه 2020

رسمی؛ محرومیت دو جلسه ای برای لائوتارو مارتینز

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی اینتر از کوریره دلا اسپورت

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار نقل و انتقالاتی روزنامه چاپ شهر رم در روز دوشنبه:

به گزارش کوریره دلا اسپورت، صعود اینتر به مرحله حذفی لیگ قهرمانان باعث می شود این تیم 15 میلیون یورو درآمد کسب کند و این یعنی استراتژی ماروتا و آسیلیو در نقل و انتقالات زمستانی به آن بستگی خواهد داشت. تقویت خط حمله اولویت اینتر نیست چرا که باشگاه منتظر بازگشت الکسیس سانچز است و در صورتی خرید مهاجم در دستور کار قرار خواهد گرفت که متئو پولیتانو جدا شود. این وینگر ایتالیایی در این فصل زیاد بازی نکرده و چندین باشگاه مثل فیورنتینا را به خود علاقمند می بیند.

تقویت خط میانی مطابق انتظار اولویت اینتر است و گزینه اصلی نراتزوری رودریگو دی پائول خواهد بود که اودینزه برایش بیش از 30 میلیون یورو خواستار است. اینتر می تواند با اضافه کردن حداقل یک بازیکن از رقم درخواستی کم کند. سپس نام کریستین اریکسن بعنوان آلترناتیو وجود دارد با این حال جذب این بازیکن دانمارکی که پیشنهادات تمدید قرارداد با تاتنهام را رد کرده در ژانویه بسیار سخت خواهد بود.

در گزارشی دیگر نیز آمده کوادوو آساموا که پس از چند بازی غیبت در بازی مقابل رم در زمین حاضر شد مجددا به مشکل خورده و دیدار فردا شب برابر بارسا را از دست می دهد و این وضعیت جسمانی او باعث نگرانی اینتر شده است. به همین دلیل جذب مارکوس آلونسو مدافع چپ چلسی در نقل و انتقالات ژانویه توسط مدیران اینتر به طور جدی ارزیابی خواهد شد. او در ایتالیا و همچنین با کونته سابقه کار دارد اما آیا باشگاه لندنی حاضر می شود او را به صورت قرضی واگذار کند؟

    

هیچ نظری وجود ندارد