اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی اینتر به گزارش رومانو؛ از ژسوس تا تونالی

اینتر دات آی آر _ در حال حاضر مارتینز به جدایی از اینتر نزدیک نیست.

در حال حاضر لائوتارو مارتینز به هیچ وجه به جدایی از اینتر نزدیک نشده زیرا بارسلونا هنوز رقم بند فسخ قرارداد این مهاجم آرژانتینی به ارزش 111 میلیون یورو را پیشنهاد نکرده و ما به 7 جولای که آخرین فرصت برای فعال کردن این بند است نزدیک هستیم (10 روز دیگر). پس از آن تاریخ اینتر آزاد خواهد بود تا قیمتی که می خواهد را برای مارتینز درخواست کند (بیش تر از 111 میلیون یورو). بارسا در حال حاضر روی چیزهای دیگری متمرکز است و نشانه ای از شتاب آنها برای جذب مهاجم جوان اینتر دیده نمی شود. اینتر در حال حاضر نسبت به چند هفته قبل که بارسلونا پیشنهادی برای لائوتارو ارائه کرده بود آرام تر است. آن پیشنهاد بلوگرانا هرگز به 111 میلیون یورو نزدیک نبود. نراتزوری برای فروش مارتینز به پیشنهاد 90 میلیون یورویی به علاوه وارد شدن یک بازیکن (فیرپو) به معامله نیز پاسخ مثبت خواهد داد.

ساندرو تونالی؟ قطعا سقوط برشا به سری بی، قیمت این هافبک جوان را تغییر خواهد داد. ماسیمو چلینو همچنان 50 میلیون یورو می خواهد اما پیشنهاد اینتر که پاسخ مثبت تونالی را از او گرفته، 35 میلیون یورو است. اینتر متقاعد شده که در هفته های آینده قیمت تونالی کاهش پیدا می کند. در حال حاضر تونالی اولویت اینتر است زیرا می خواهد یک بازیکن آینده دار را به خدمت بگیرد.

گابریل ژسوس در صورت جدایی مارتینز؟ جذب او نیاز به هزینه زیادی خواهد داشت و ما در حال صحبت در مورد بیش از 90 میلیون یورو هستیم. همچنین صحبت هایی در مورد سرخیو آگوئرو وجود دارد که در سال آینده  ممکن است سیتی را ترک کند اما این باشگاه انگلیسی نیتی برای فروش ژسوس ندارد. اینتر چند سال قبل به جذب این مهاجم علاقه داشت اما اکنون غیر قابل دسترس است.

پیر امریک اوبامیانگ؟ اگر بارسلونا نتواند مارتینز را جذب کند می تواند برای جذب مهاجم آرسنال دست به کار شود اما اگر بارسا موفق به جذب ال تورو شود شاید نراتزوری برای اوبامیانگ اقدام کند.

منبع: فابریتزیو رومانو

    

هیچ نظری وجود ندارد