اخبار برگزیده

28 می 2020

پرس و جوی سه باشگاه در مورد ماریو

28 می 2020

ادعای اکیپ: علاقه اینتر به لاکازت اما…

28 می 2020

به روز رسانی وضعیت مارتینز به گزارش رومانو؛ عدم عقب نشینی بارسا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین گمانه زنی ها از گزینه های تابستانی اینتر برای خط میانی

 

اینتر دات آی آر _به نظر میرسد اینتر در تابستان یک نام بزرگ و یک جوان ثابت شده را به خط میانی خود اضافه خواهد کرد.

 

نامهای بزرگی که تاکنون به اینتر لینک شده اند تونی کروس، لوکا مودریچ و ایوان راکیتیچ هستند که اینتر هنوز آنها را در لیست خود دارد. با این حال به غیر از یک نام بزرگ، اینتر برای تابستان حداقل دو خرید دیگر نیز میخواهد؛ یکی جوان و ثابت شده که به تیم اضافه شود و دیگری نیز جوان و جویای نام که احتمالا به منظور پیشرفت به تیم فعلی خود قرض داده شود.

برای بازیکنان جوان و ثابت شده سرگی میلینکوویچ-ساویچ از لاتزیو و تانگوی اندومبله از لیون دو رویا برای اینتر به حساب می آیند اما مذاکره با این دو باشگاه که ارقام زیادی میخواهند ساده نیست (فروش بزرگ نیاز است) و به همین دلیل اینتر به دنبال گزینه های مقرون به صرفه تر است. برای مثال نیکولو بارلا که برای جذب او رقابت بین چند تیم برقرار میباشد. با این حال کالیاری نیز برای هافبک خود رقم بالایی میخواهد هرچند رقم درخواستی از رقم درخواستی لیون و لاتزیو (برای اندومبله و ساویچ) پایین تر است. متئو کواچیچ نیز گزینه ای دیگر است که احتمال دارد در تابستان به باشگاه سابقش بازگردد.

اما همانطور که گفته شد اینتر در تابستان به دنبال یک بازیکن جوان و جویای نام دیگر نیز هست که احتمالا هدف این باشد که خریداری شده و یک سال قرض داده شود. سندرو تونالی هافبک تیم ملی ایتالیا اصلی ترین گزینه است که برشا حداقل 30 میلیون یورو برایش میخواهد اما رابطه ی خوب ماروتا و چلینو رئیس این باشگاه میتواند معامله را تسهیل کند. گزینه های دوم و سوم نیز ملیح ابراهیمعلو هافبک 18 ساله راپیدوین ملقب به اوزیل جدید و ایوان سونجیچ هافبک 22 ساله ی دیناموزاگرب هستند که هردو در این فصل چند بار زیر نظر گرفته شده اند.

منبع: توتو اسپورت_کالچومرکاتو

 

 

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد