اخبار برگزیده

8 جولای 2020

پاسخ مثبت امرسون به اینتر؛ 3 گزینه برای خط هافبک در صورت جدایی ناینگولان

8 جولای 2020

مشروح آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو؛ از ژیرو تا مانژوکیچ

7 جولای 2020

پنج خبر کوتاه روز سه شنبه 7 جولای

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آمادگی اینتر برای ارائه پیشنهاد به لاتزیو برای اس ام اس

اینتر دات آی آر _ از شهر رم خبر می رسد اینتر حاضر است گالیاردینی، پولیتانو و پول نقد به لاتزیو پیشنهاد کند تا ساویچ را جذب کند.

لارپوبلیکا روزنامه چاپ شهر رم گزارش داده اینتر همچنان برای جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ ملقب به اس ام اس تا روزهای پایانی نقل و انتقالات امیدوار است و آماده است بسته پیشنهادی برای او به لاتزیو ارائه کند. در این بسته علاوه بر پول نقد به میزانی قابل توجه، نام روبرتو گالیاردینی و متئو پولیتانو نیز باید قرار داشته باشد. با این حال به نظر می رسد لاتزیو از خود مقاومت نشان خواهد داد.

اف سی اینتر نیوز نیز گزارش داده دیدن ساویچ در لباس اینتر تا دوم سپتامبر (یازده شهریور زمان اتمام نقل و انتقالات) پیچیده است اما غیر ممکن نخواهد بود. این وبسایت با حذف نام پولیتانو، ژائو ماریو و گالیاردینی را بازیکنان احتمالی پیشنهادی در معامله در نظر گرفته هرچند لاتزیو به سباستیانو اسپوزیتو مهاجم 17 ساله افعی ها علاقمند است؛ بازیکنی جوان که اینتر قصد از دست دادنش را ندارد. بنابراین ماروتا باید روی فرمول پیشنهادی بررسی های لازم را انجام دهد. اگر از فروش ایکاردی و ماریو، افعی ها حداقل 70 میلیون یورو دشت کنند بخش مهمی از آن می تواند برای اس ام اس هزینه شود. در غیر این صورت گزینه در دسترس برای پیشنهاد، انتقال قرضی (حداقل 20 میلیون یورویی) با حق خرید اجباری خواهد بود.

    

هیچ نظری وجود ندارد