اخبار برگزیده

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

26 فوریه 2021

سیزده خبر روز جمعه، 26 فوریه

25 فوریه 2021

تست کرونای مدیران و یکی از اعضای کادر فنی اینتر مثبت شد

آیا استفانو پیولی مرد بازی های بزرگ است؟(بررسی آماری)

اختصاصی اینتر دات آی آر – در این مقاله به بررسی آماری نتایج تیم های تحت نظر استفانو پیولی در بازی های بزرگ میپردازیم.

آبی و مشکی پوشان شهر میلان روز شنبه در دربی دلامدونینا در شرایطی که با نتیجه ۲ – ۰ از حریف سنتی خود پیش بودند،در دقایق پایانی مسابقه برد را با نتیجه تساوی عوض کردند.رقم خوردن این تتیجه باعث شعله ور تر شدن آتش انتقادات علیه استفانو پیولی سرمربی اینتر شده است.

مربی ۵۱ ساله اهل پارما در میانه های فصل و پس از اخراج فرانک دی بوئر سکان هدایت اینتر بحران زده را به دست گرفت و در ابتدای امر توانست با کسب نتایج مطلوب و برد های پیاپی رضایت هواداران و مدیران اینتر که در راس آنها آقای ژانگ قرار دارد،را بدست آورد.

نتایج ضعیف دی بوئر با اینتر به حدی نا امید کننده بود که توقعات هواداران و رسانه ها از اینتر را پائین آورده بود؛به همین جهت برد های نراتزوری تحت هدایت پیولی شگفتی زیادی را به وجود آورد.به طوری که برخی رسانه ها از علاقه مدیران برای تمدید قرارداد پیولی سخن گفتند و پروژه بازگشت سیمئونه به عنوان مربی اینتر را تا اطلاع ثانوی منتفی شده اعلام کردند.

لیکن ادامه ماجرا برای استفانو خوب پیش نرفت .در ورای تمام نتایج اینتر یک نکته نگران کننده وجود دارد و آن هم نتیجه نگرفتن پیولی در بازی های بزرگ است.باخت های تیم تحت نظر او به لاتزیو ، رم ، ناپولی و یوونتوس و تساوی رفت و برگشت مقابل میلان زنگ خطر را سانینگ به صدا درآورد تا به بررسی گزینه های دیگری برای هدایت اینتر در فصل آینده بپردازند.

برای واکاوی بهتر موضوع به بررسی نتایج سه فصل اخیر تیم های تحت نظر پیولی در برابر تیم های صاحب نام سری آ پرداخته ایم.(جامعه آماری ما شامل تیم های : اینتر-در زمان هدایت لاتزیو-یوونتوس،میلان،رم،ناپولی،لاتزیوـدر زمان هدایت اینترـ و فیورنتینا هستند.)

فصل ۱۵-۲۰۱۴

در این فصل استفانو پیولی با لاتزیو دست به کار بزرگی زد و توانست با قرار گرفتن در رتبه سوم جواز حضور در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

 

 

فصل ۱۶-۲۰۱۵

نتایج بد لاتزیو تحت نظر پیولی با شکست در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا شروع و با باخت سنگین ۴-۱ در دیدار دربی مقابل رم به پایان رسید.لوتیتو رئیس باشگاه لاتزیو این شکست را تاب نیاورد و با اخراج پیولی ، سیمونه اینزاگی را جانشین او کرد.

 

 

 

 

فصل ۱۷-۲۰۱۶

پس از اخراج فرانک دی بوئر سران اینتر تصمیم به جذب استفانو پیولی گرفتند و برای نجات تیم از بحران به او اعتماد کردند. اینتر هم اکنون در رتبه هفتم سری آ قرار دارد و کسب سهمیه لیگ قهرمان اروپا تقریبا غیرممکن و کسب سهمیه لیگ اروپا دشوار به نظر میرسد.(این آمار تا هفته ۳۲ سری آ می باشد)

 

 

 

جمع بندی

آمار های بدست آمده نشان میدهد استفانو پیولی در بازی های بزرگ عملکرد خوبی ندارد.هر چند پیروزی های او برابر تیم های کم نام و نشان تر نقطه مثبت کارنامه اوست اما برای موفقیت در تیم های بزرگ به چیزی فراتر از آن نیاز دارید.

    

هیچ نظری وجود ندارد