اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

احتمال استعفای کونته وجود دارد

اینتر دات آی آر _ کونته اخراج نمی شود اما ممکن است استعفا دهد.

به گزارش منابعی مثل گاتزتا دلا اسپورت و لارپوبلیکا، ممکن است آنتونیو کونته استعفا دهد اما اخراج او توسط سران نراتزوری بسیار بعید به نظر می رسد.

کونته شب گذشته پس از بازی با آتالانتا عصبانی بود و اعلام کرد باشگاه اینتر از او و شاگردانش حمایت نکرده و گفت در انتهای فصل باید با رئیس باشگاه ملاقات کند. به نظر می رسد سرمربی سابق چلسی و یووه، می خواهد حرفش را به کرسی بنشاند تا برای فصل آینده مشکلات فعلی وجود نداشته باشد در غیر این صورت مثل کاری که در زمان حضورش در یووه انجام داد استعفا خواهد داد.

یکی از موضوعات جدی که کونته شب گذشته از آن گلایه کرد این بود که اوضاع از زمان اسپالتی تغییر نکرده است. رسانه ها معتقدند اشاره کونته به وجود خبرچین در تیم است که به طور مداوم اخبار را در اختیار رسانه ها قرار می دهد (آیا آسیلیو را می گوید؟).

کونته شب گذشته تاکید کرد گلایه و شکایتش در مورد نقل و انتقالات نیست اما در عین حال در مصاحبه با شبکه ای دیگر گفت روملو لوکاکو را برایش به سختی گرفته اند چه برسد به لیونل مسی! باید دید آیا کونته فصل بعد را نیز در اینتر باقی خواهد ماند یا نه. گفتنی است نراتزوری چهارشنبه شب در آلمان به مصاف ختافه می رود.

    

هیچ نظری وجود ندارد