اخبار برگزیده

18 فوریه 2020

چهار خبر کوتاه روز دوشنبه هفدهم فوریه

16 فوریه 2020

“اینتر دو گل به لاتزیو تقدیم کرد؛ اریکسن؟…”

16 فوریه 2020

لاتزیو ۲-۱ اینتر؛ دومین شکست فصل در شب اشتباهات بازیکنان

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

احتمال خریدی مهم در ژانویه برای خط هافبک وجود دارد

اینتر دات آی آر _ درخشش ایکاردی، ماریو و گابی گل باعث شده اینتر اطمینان زیادی برای دریافت رقم قابل توجهی تا تابستان داشته باشد.

ژائو ماریو و گابریل باربوسا دو بازیکنی بودند که در سال 2016 به اینتر آمدند اما ضمن اینکه نتوانستند نظر مربیان را به خود جلب کنند، در منفی شدن تراز مالی اینتر نیز تاثیر زیادی گذاشتند به طوری که اینتر چند سال درگیر رها شدن از شر محدودیت های مالی یوفا بود. اما اکنون این دو بازیکن که به صورت قرضی در فلامینگو و لوکوموتیو مسکو حضور دارند در تیم های خود عملکرد خوبی را داشته اند و این موضوع اینتر را امیدوار کرده است.

ماریو که به صورت قرضی و با حق خرید اختیاری 18 میلیون یورویی در تابستان به لوکوموتیو پیوست، بعنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر این باشگاه انتخاب شد و بعید است که در ژوئن این باشگاه روسی با پرداخت 18 میلیون یورو به اینتر قرارداد قرضی او را به دائمی تبدیل نکند. باربوسا نیز که به صورت قرضی در فلامینگو حضور دارد در انتهای سال جاری میلادی قرارداد قرضی اش به اتمام می رسد و بین اینتر و فلامینگو در حال حاضر توافق ابتدایی روی رقم 22 میلیون یورو بعلاوه پاداش ها وجود دارد. با در نظر گرفتن این ارقام، اینتر از فروش این دو بازیکن در ژانویه و ژوئن 2020، حددود 40 میلیون یورو کسب خواهد کرد.

امیدواری موجود در مجموعه اینتر برای کسب این رقم، باعث شده ماروتا و آسیلیو جذب یک هافبک مهم و همچنین یک بازیکن برای نیمکت نشینی لوکاکو در ژانویه را به طور جدی بررسی کنند. همچنین نباید فراموش کرد که پاری سن ژرمن نیز تا ژوئن به احتمال بسیار زیاد با پرداخت 70 میلیون یورو قرارداد مائورو ایکاردی را به دائمی تبدیل می کند و با توجه به ارزش حدود 2 میلیون یورویی ایکاردی در حساب های اینتر، تقریبا 68 میلیون یورو از این رقم سود محسوب خواهد شد و این یعنی تا 30 ژوئن که پایان دوره مالی 2019-2020 است، تراز مالی نراتزوری به اندازه 68 میلیون یورو بهبود پیدا می کند( بعنوان مثال اگر تراز مالی -28 میلیون یورو باشد پول فروش ایکاردی تراز را به +40 می رساند). همین مسئله است که باعث شده این احتمال وجود داشته باشد که افعی ها خرج مهمی در ژانویه انجام دهند.

منبع: گاتزتا دلا اسپورت

    

هیچ نظری وجود ندارد