اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 24 بهمن:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو لیورپول همچنان به میلان اشکرینیار علاقه مند است و در تابستان شاید برای او اقدام کند؛ به ویژه اگر قرارداد اوزان کاباک توسط باشگاه انگلیسی دائمی نشود. اینتر حدود 60 میلیون یورو برای مدافع اسلواک خود می خواهد.
  2. مورو، استعدادیاب سابق اینتر در مصاحبه با توتو اسپورت اعلام کرد موکوکو، مهاجم 16 ساله و فعلی دورتموند دو سال قبل یعنی زمانی که او 14 سال سن داشت مورد توجه اینتر قرار گرفت اما باشگاه آلمانی حاضر به از دست دادن او نشد.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر می خواهد قرارداد نیکولو بارلا را با شرایطی بهتر تمدید، و سپس او را به کاپیتان اصلی تیم خود پس از پایان کار هندانوویچ تبدیل کند. اینتر برای بارلا حدود 40 میلیون یورو خرج کرد و در حال حاضر ارزش وی دو برابر شده است.
  4. به گزارش لارپوبلیکا گروه اماراتی مبادله به خرید اینتر علاقه ای جدی دارد. با این حال کار ساده نیست زیرا چنین مذاکراتی اغلب طولانی می شود در حالی که خانواده ژانگ برای حل مشکل مالی اینتر به دنبال معامله ای سریع است. مذاکرات خانواده ژانگ با بی سی پارتنرز نیز هنوز به پایان نرسیده است و هفته آینده می تواند هفته ای مهمی در مذاکرات باشد.
  5. به گزارش Il Sole 24 Ore هنوز پیشرفتی در مذاکرات بین بی سی پارتنرز و خانواده ژانگ در معامله برای تغییر مالکیت اینتر حاصل نشده است. چینی ها برای فروش نراتزوری حدود 1 میلیارد یورو می خواهند اما پیشنهاد شرکت انگلیسی کمتر بوده است.
  6. به گزارش گاتزتا آنتونیو کونته در حال آماده سازی یک برنامه تمرینی ویژه برای کمک به روملو لوکاکو است تا مهاجم بلژیکی دوباره از نظر جسمانی به اوج خود برسد. لوکاکو در این فصل تقریبا بیش از هر مهاجمی در سری آ بازی کرده و این باعث خستگی او شده است.
کلو
13 فوریه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.