اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اخبار کوتاه روز سه شنبه 19 می

اینتر دات آی آر _ نگاهی به هفت خبر کوتاه روز سه شنبه 30 اردیبهشت:

  1. ماسیمو موراتی در تازه ترین مصاحبه خود اعلام کرد لوئیز سوارز، مدیر و بازیکن سابق اینتر جذب کریستیانو رونالدو را به او پیشنهاد کرد (در زمان حضور در اسپورتینگ) اما جذب این گزینه به علت گران بودن منتفی شد.
  2. باروس، مدیر برنامه های خاویر امبویامبا، مدافع میانی 18 ساله بارسلونا در مصاحبه با Voetbal International اعلام کرد اینتر یکی از تیم های علاقمند به این بازیکن هلندی است.
  3. به گزارش نیکولو اسکیرا اینتر به تمدید قرارداد با دنیلو دی آمبروزیو تا سال 2022 نزدیک شده است.
  4. به گزارش اسکای هنوز توافقی بین اینتر و بارسلونا برای لائوتارو مارتینز وجود ندارد و طرفین حتی نزدیک به توافق هم نیستند. کونته بازیکنان پیشنهادی بارسا برای ورود به معامله را دوست ندارد و بارسا پیشنهاد نقدی مناسبی ارائه نکرده است.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو در حال حاضر اینتر بیشترین اطمینان را برای تکمیل عملیات ساندور تونالی دارد. یووه نیز علاقه زیادی به این هافبک جوان دارد اما در حال حاضر روی سایر عملیات برای معاوضه بازیکنان کار می کند و تصمیم خواهد گرفت کدام بازیکن، خط هافبک تیم ساری را تکمیل می کند.
  6. به گزارش توتو اسپورت اگر پی اس جی بند خرید ایکاردی را فعال کند آنگاه اینتر و اتلتیکومادرید برای جذب آزاد کاوانی رقابت خواهند کرد. پی اس جی قصد دارد فقط یکی از بین ایکاردی و کاوانی را برای فصل بعد حفظ کند.
  7. ایوان راکیتیچ در مصاحبه تازه خود گفته همیشه دوست دارد بهترین بازیکنان دنیا در تیمش حضور داشته باشند و لائوتارو مارتینز از بهترین بازیکنان جهان است. هافبک کروات در ادامه گفت خوشحال می شود اگر مارتینز به جمع آنها در بارسلونا بپیوندد ولی از آنجا که نقشی در این خصوص ندارد نمی تواند چیز دیگری در این باره بگوید.
    

هیچ نظری وجود ندارد