اخبار برگزیده

24 نوامبر 2020

صحبتهای کونته قبل از دیدار با رئال مادرید

23 نوامبر 2020

اخبار کوتاه روز 23 نوامبر

23 نوامبر 2020

صحبتهای کونته پس از دیدار با تورینو

اخبار کوتاه روز 14 نوامبر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 24 آبان:

  1. با اعلام وبسایت فدراسیون فوتبال ایتالیا روبرتو گالیاردینی اردوی آتزوری را ترک کرده چراکه مجددا تست کرونایی که از او گرفته شده مشکوک بوده است. او قبل از بازی با آتالانتا نیز یک تست مشکوک داشت.
  2. به گزارش وبسایت فدراسیون فوتبال کرواسی مارسلو بروزوویچ پس از ابتلا به ویروس کرونا، قرار بوده امروز با هواپیمای خصوصی به میلان بازگردد.
  3. کیائر، مدافع میلان به گاتزتا گفت بعضی مواقع در فوتبال مثل زمان حضور او در آتالانتا، سبک و ایده یک مربی مناسب یک بازیکن نیست و این موضوع درباره اریکسن، هموطنش در اینتر نیز صدق می کند. با این حال کیائر معتقد است اریکسن تسلیم نخواهد شد و به تلاش ادامه می دهد.
  4. تاکیناردی هافبک سابق یوونتوس با صحبت های کیائر موافق نیست و می گوید اریکسن وقتی به زمین می آید تمایلی از خود برای تاثیر گذاری نشان نمی دهد. تاکیناردی گفت اریکسن در تاتنهام خوب بود زیرا این تیم وینگرهای سریعی داشت اما در اینتر مناسب 3-5-2 کونته نیست.
  5. توتو اسپورت همچان بر این باور است که اینتر و تورینو قصد دارند در ژانویه وسینو و ایتزو را با یکدیگر معاوضه کنند (در معامله ای به ارزش 25 تا 30 میلیون یورو). وسینو ترجیح می دهد به تیمی قدرتمندتر برود اما زمان برای متقاعد کردن او وجود خواهد داشت.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت و کوریره دلا اسپورت راجا ناینگولان سخت در حال تلاش است تا آنتونیو کونته را برای فیکس شدن تحت تاثیر قرار دهد.
  7. به گزارش کوریره دلا اسپورت، استفانو سنسی که تمرینات انفرادی را شروع کرده انتظار می رود در چند روز آینده به تمرینات گروهی اضافه شود.
    

هیچ نظری وجود ندارد