اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار روز پنجشنبه 7 مرداد:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، امپولی به دنبال قرض گرفتن آندره آ پینامونتی از اینتر است. امپولی از اینتر درخواست کرده که در پرداخت دو سوم از دستمزد 2 میلیون یورویی این مهاجم 22 ساله نیز مشارکت کند. با این حال نراتزوری این نسبت در میزان مشارکت را بیش از حد در نظر گرفته است.
  2. به گزارش گاتزتا و اسکای ایتالیا، چلسی به روملو لوکاکو پیشنهاد دستمزد 10 میلیون یورویی را داده تا به استمفورد بریج بازگردد اما مهاجم بلژیکی پیشنهاد را رد کرده زیرا می خواهد در اینتر بماند.
  3. به گزارش گاتزتا، ماتیاس وسینو مورد توجه ناپولی قرار دارد اما سیمونه اینزاگی می خواهد او را به عنوان بازیکنی مفید برای نیمکت تیم حفظ کند.
  4. به گزارش پاسکواله گوارو، سیمونه اینزاگی از ویژگی های فنی مارتین ساتریانو، مهاجم جوان اینتر غافلگیر شده به طوری که خواسته این مهاجم جوان همچنان به مدت 2 هفته دیگر زیر نظرش به تمرین و حضور در مسابقات دوستانه ادامه دهد تا بیشتر او را محک بزند. آسیلیو نیز این خواسته اینزاگی را برآورده می کند و به همین دلیل فعلا به مذاکرات با سایر باشگاه ها مثل بروخه برای ساتریانو ادامه نخواهد داد.
  5. به گزارش فابریتزیو رومانو امروز ایجنت هکتور بیرین با مدیران آرسنال در لندن دیدار کرد و به زودی مشخص خواهد شد که آیا باشگاه انگلیسی انتقال قرضی با حق خرید اختیاری را می پذیرد یا نه. با این حال اینتر ناهیتان ناندز را اولویت خود قرار داده و به نظر می رسد شانس او برای انتقال بیشتر از بیرین است. کالیاری حاضر است ناندز را قرض دهد و دو باشگاه در حال مذاکره در مورد رقم انتقال قرضی هستند.
  6. به گزارش اسکای کریستین اریکسن حداقل 6 ماه نمی تواند برای اینتر بازی کند البته به شرطی که دفیبریلاتور (باتری) کار گذاشته شده در بدنش قابل برداشت باشد. در واقع، زمان انجام آزمایشات برای مشخص شدن قابل برداشت بودن یا نبودن این دستگاه حداقل 6 ماه است. او قرار است هفته آینده به شهر میلان بیاید. اگر این دستگاه به صورت دائمی در بدن اریکسن بماند و او از فوتبال خداحافظی نکند، آنگاه باید به لیگ دیگری برود (لیگی مثل هلند که مخالف حضور فوتبالیستی که در بدنش دفیبریلاتور دارد نیست).
مرتضی بابایی
۸ مرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *