اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

اخبار کوتاه سه شنبه، هفدهم مارچ

اینتر دات آی آر_ نگاهی به اخبار کوتاه روز سه شنبه، بیست و هفتم اسفند:

 1. به دلیل شیوع کرونا، یورو 2020 که قرار بود در خرداد ماه آغاز شود رسما با یکسال تاخیر شروع می شود. کوپا آمریکا نیز که قرار بود در انتهای فصل برگزار شود با یک سال تاخیر آغاز خواهد شد. به محض مساعد شدن اوضاع، لیگ های اروپایی می تواند از سر گرفته شود.
 2. به گزارش کالچومرکاتو، کونته همچنان به جذب آرتورو ویدال علاقمند است و این هافبک شیلیایی احتمالا در معامله بین اینتر و بارسلونا برای لائوتارو مارتینز قرار خواهد گرفت. همچنین احتمالا بند خرید 18 میلیون یورویی ژائو ماریو توسط لوکوموتیو فعال نخواهد شد.
 3. به گزارش کالچو مرکاتو، اینتر برای جذب ماراش کومبولا، مدافع ورونا که حداقل 25 میلیون یورو قیمت دارد باید با لاتزیو و ناپولی رقابت کند. همچنین این منبع می گوید برشا برای ساندرو تونالی، هدف مشترک اینتر و یووه 55 میلیون یورو می خواهد.
 4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر دیگر نمی خواهد از فصل بعد، دنیله پادلی دروازه بان شماره دو تیمش باشد. او یا جدا می شود یا بعنوان دروازه بان سوم به کارش ادامه می دهد. اینتر به خوان موسو، دروازه بان اودینزه بعنوان گلر دوم علاقمند است اما سفید و مشکی پوشان 30 میلیون یورو می خواهند.
 5. به گزارش توتو اسپورت، اینتر همچنان به رودریگو دی پائول، هافبک ملی پوش آرژانتینی علاقمند است اما اودینزه برای وی حداقل 35 میلیون یورو درخواست دارد.
 6. به گزارش توتو اسپورت، آنتونیو کونته به آرتور ملو هافبک بارسلونا علاقه دارد و ترجیح می دهد این بازیکن برزیلی در معامله برای لائوتارو مارتینز قرار بگیرد. این روزنامه تورینی همچنین گفته اینتر برای جذب کاستروویلی، هافبک فیورنتینا حاضر است دالبرت را وارد معامله کند تا هزینه انتقال کمتر شود.
 7. به گزارش آ.اس، احتمال انتقال دیگو گودین به منچستر یونایتد در تابستان وجود دارد.
 8. به گزارش توتو اسپورت بورخا والرو در انتهای فصل به صورت آزاد از اینتر جدا می شود و احتمالا به اسپانیا بازخواهد گشت. این روزنامه تورینی همچنین گزارش داده بعید است قرارداد ایکاردی در پی اس جی دائمی شود و رئال مادرید ممکن است مقصدی برای مائوریتو باشد. یوونتوس نیز در رقابت حضور دارد.
 9. به گزارش اسپورت، بارسلونا تمایل دارد لائوتارو مارتینز و نیمار را با هم جذب کند اما اولویت آنها وینگر برزیلی است و به همین دلیل شاید آنها پول پرداخت مهاجم آرژانتینی را نداشته باشند. در این صورت آبی و اناری ها به جای مهاجم اینتر، به سراغ جذب پیر امریک اوبامیانگ خواهند رفت.
 10. به گزارش اف سی اینتر نیوز، احتمالا همکاری 20 ساله اینتر با کمپانی نایک پایان خواهد یافت. آنها سالی 10 میلیون یورو به اینتر می دهند در حالی که یک کمپانی مثل آدیداس سالانه 51 میلیون یورو به یوونتوس می پردازد و ماروتا و ژانگ چنین اختلافی را نمی خواهند. احتمال توافق اینتر و آدیداس برای تولید لباس تیم وجود دارد.
  

هیچ نظری وجود ندارد