اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی از منابع اسکای

اینتر دات آی آر _ نگاهی به آنچه کارشناسان شبکه تلویزیونی اسکای ایتالیا پنج شنبه شب در مورد اینتر گفته اند:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر و تاتنهام مذاکرات برای تانگوی اندومبله را آغاز کرده اند. این هافبک فرانسوی در تابستان 2019 با رقمی حدود 55 میلیون پوند خریداری شده بود و حالا اسپرز برای او 45 میلیون پوند (50 میلیون یورو) می خواهد. با این حال به نظر نمی رسد اینتر با چنین قیمتی موافق باشد. یکی از بین اشکرینیار و پریشیچ با اندومبله ممکن است معاوضه شود.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، شانس ورود بروزوویچ به معامله با تاتنهام برای اندومبله از پریشیچ و اشکرینیار کمتر است. به دلیل جدایی آزاد فرتونگن، هم مورینیو و هم سران تاتنهام به اشکرینیار علاقه زیادی دارند اما علاقه مورینیو به پریشیچ را هم نباید فراموش کرد.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اینتر اگر الکسیس سانچز را می خواهد باید پیشنهاد مناسبی برای خرید او ارائه کند چراکه منچستریونایتد حاضر نیست مهاجم شیلیایی را مجددا قرض دهد.
  4. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اینتر و اسپوزیتو برای تمدید قرارداد به مدت 5 سال به همراه دستمزد 600 هزار یورویی (بعلاوه پاداش) به توافق رسیده اند. باشگاه کروتونه در موقعیت بهتری نسبت به سایرین برای جذب این مهاجم جوان به طور قرضی قرار دارد چراکه او در آنجا فرصت بازی بیشتری نسبت به تیمی مثل تورینو دارد.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز به فروش مهم نیاز دارد و سپس باید با پیشنهادی مهم جلو بیاید. همچنین در لیونل مسی نیز در حال حاضر تمایلی برای جدایی دیده نشده است.
  6. به گزارش لوکا مارکتی، تنها تیم ایتالیایی که می تواند مسی را در تابستان آینده جذب کند اینتر است چراکه مالکان چینی این باشگاه منابع لازم برای تامین هزینه های این انتقال را دارند. این مسی است که باید تصمیم بگیرد با تمدید قرارداد در بارسا بماند یا اینکه به طور آزاد جدا شود.
    

هیچ نظری وجود ندارد