اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 21 آذر:

  1. به گزارش لارپوبلیکا، کریستین اریکسن در ژانویه اینتر را ترک خواهد کرد. او یا به صورت دائمی جدا می شود و یا اینکه با جدایی به صورت قرضی منتظر می ماند تا ببیند در تابستان چه سرنوشتی خواهد داشت.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر می خواهد اریکسن، وسینو و ناینگولان را در ژانویه به فروش برساند. در صورت فروش این سه بازیکن، نراتزوری به سراغ جذب یک هافبک با ویژگی های تدافعی خواهد رفت.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت کالیاری احتمالا در ژانویه دوباره برای جذب راجا ناینگولان تلاش خواهد کرد. برخلاف تابستان، شرایط معامله بین اینتر و کالیاری در ژانویه پیچیدگی کمتری خواهد داشت.
  4. لا استامپا، روزنامه خاندان آنیلی در ایتالیا مدعی است اگر اینتر اسکودتو را فتح نکند آنتونیو کونته را اخراج خواهد کرد و اگر ماسیمیلیانو الگری همچنان بدون تیم باشد آنگاه او گزینه محبوب مدیران نراتزوری خواهد بود.
  5. به گزارش L’Arena روزنامه چاپ ورونا، تیم های اینتر، ناپولی و لاتزیو به زاکانی، هافبک ایتالیایی هلاس ورونا علاقه دارند. قیمت این بازیکن 25 ساله توسط باشگاهش حدود 10 میلیون یورو درنظر گرفته شده اما در صورت ادامه عملکرد خوب در ادامه فصل قیمتش رشد خواهد کرد. اینتر می تواند از دی مارکو و سالسیدو برای جذب زاکانی استفاده کند.
  6. به گزارش اف سی اینتر نیوز، آنتونیو کونته و مدیران اینتر در جلسه مهم چند ساعت قبل خود هرگز در مورد قطع همکاری صحبت نکرده اند. مدیریت اینتر همچنان به او اعتماد دارد و هدف اصلی قهرمان کردن تیم در سری آ خواهد بود. اگر در پایان فصل نراتزوری نتواند قهرمان شود اما فاصله امتیازی با تیم قهرمان کم باشد شاید این مربی اخراج نشود اما اگر فاصله زیاد باشد اخراج قطعی خواهد بود.
  7. به گزارش اف سی اینتر نیوز در ژانویه اینتر بدون فروش، بازیکن جدیدی جذب نخواهد کرد. کونته ساعاتی قبل به مدیران اینتر گفته ترکیب نراتزوری در رسانه ها اورریتد توصیف شده (یعنی رسانه ها بیش از حد ترکیب اینتر را قوی می دانند) زیرا هنوز کمبود یک وینگ بک چپ تخصصی و همچنین نیمکت نشین لوکاکو حس می شود.
  8. به گزارش اف سی اینتر نیوز، جذب یک هافبک جدید در ژانویه به جدایی اریکسن، ناینگولان و وسینو بستگی دارد. دی پائول با وجود اینکه مورد توجه است اما اولویت نیست و کونته بیشتر می خواهد هافبکی جذب شود که در هر دو فاز هجومی و دفاعی مهارت داشته باشد.
  9. به گزارش تلگراف، بخاطر قوانین تخفیف مالیات کشور ایتالیا برای بازیکنان خارجی سری آ، جدایی کریستین اریکسن در ژانویه دشوار می شود. در واقع، بازیکنان خارجی برای اینکه بتوانند از تخفیف استفاده کنند باید حداقل دو سال در ایتالیا بوده باشند و این یعنی اگر اریکسن در ژانویه پس از یک سال جدا شود، تطبیق دادن دستمزدی که در اینتر دریافت می کند دشوار خواهد بود و بخش مهمی از دستمزدش را از دست می دهد (برای جدایی و احیای فوتبالش مجبور است ضربه مالی بخورد).
کلو
21 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − 1 =