اخبار برگزیده

6 آوریل 2020

رسمی؛ توافق باشگاه های ایتالیایی برای کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان

6 آوریل 2020

قیمت اوبامیانگ برای اینتر چقدر خواهد بود؟

6 آوریل 2020

“اگر لائوتارو می خواهد با مسی بازی کند چرا اینتر به لئو پیشنهاد نمی دهد؟”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی دوشنبه، شانزدهم مارچ

اینتر دات آی آر _ نگاهی بر اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز دوشنبه، 26 اسفند:

  1. به گزارش منبع اسپانیایی اسپورت، چلسی نیز به جمع علاقمندان به جذب لائوتارو مارتینز اضافه شده اما بارسلونا خوشبین باقی می ماند.
  2. به گزارش اف سی اینتر نیوز، تنها بازیکنی که برای فصل بعد حضورش بعنوان مهاجم در اینتر قطعی است روملو لوکاکو است. سانچز احتمالا به منچستر باز میگردد و لائوتارو مارتینز نیز احتمالا جدا می شود.
  3. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اگر اتفاق خاصی نیفتد، قرارداد ایوان پریشیچ در بایرن مونیخ دائمی می شود. بند حق خرید وینگر کروات رقمی بین 20 تا 25 میلیون یورو است.
  4. به گزارش منبع اسپانیایی آ.اس، دیگو گودین در انتهای فصل می تواند اینتر را ترک کند.
  5. ایجنت رادو، دروازه بان رومانیایی که به صورت قرضی در پارما حضور دارد در مصاحبه با توتومرکاتو وب اعلام کرد موکلش در تابستان به اینتر باز می گردد.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت در صورت جدایی خوان موسو، دروازه بان آرژانتینی اودینزه از این تیم، این باشگاه احتمالا برای رادو از اینتر اقدام می کند. موسو، کن سِما، سکو فوفانا و رودریگو دی پائول بازیکنانی از اودینزه هستند که در لیست اینتر قرار دارند.
  7. به گزارش توتو اسپورت اینتر آماده ارائه پیشنهاد تمدید قراردادی به مدت یک سال به سمیر هندانوویچ است. برای فصل بعد یکی از بین رادو و یا خوان موسو نیز نقش دروازه بان دوم نراتزوری را خواهد داشت. پادلی نیز در صورت تمدید شدن قراردادش گلر سوم خواهد بود.
  8. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر نسبت به ناپولی و یووه در موقعیت بهتری برای جذب کاستروویلی، هافبک فیورنتینا قرار دارد. قیمت این هافبک جوان بیشتر از 40 میلیون یورو خواهد بود و اینتر می تواند برای جذب او حداقل یک بازیکن را وارد معامله کند.
    

هیچ نظری وجود ندارد