اخبار برگزیده

27 مارس 2020

آیا اینتر، کوتینیو را می خواهد؟ رومانو پاسخ می دهد

27 مارس 2020

لوکوموتیو به دنبال گرفتن تخفیف از اینتر برای ماریو

26 مارس 2020

علاقه مورینیو به گودین همچنان وجود دارد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی دوشنبه بیستم ژانویه

اینتر دات آی آر _ نگاهی بر اخبار کوتاه آخرین روز از دی ماه:

  1. به گزارش چند منبع ایتالیایی ویکتور موزس دوشنبه شب وارد ایتالیا شد تا تست های پزشکی اینتر را روز سه شنبه پشت سر بگذارد. منابع معتبر هنوز خبر را تایید نکرده اند.
  2. پیرو آسیلیو در مصاحبه با اسکای اعلام کرد اینتر پیشنهاد رسمی خود را به تاتنهام ارائه کرده و منتظر پاسخ است. او همچنین گفت اگر یک مهاجم جدا شود احتمالا ژیرو می تواند راهی اینتر شود. آسیلیو همچنین اختلاف خود با ماروتا را رد کرده است.
  3. لوکا مارکتی کارشناس اسکای اعلام کرد بعید است امکان انتقال آرتورو ویدال به اینتر در ژانویه وجود داشته باشد. گفتنیست در روزهای اخیر صحبت هایی وجود داشته که در صورت جدایی وسینو، اینتر برای هافبک شیلیایی بارسا اقدام می کند.
  4. مدیر برنامه های والنتینو لاتسارو به اف سی اینتر 1908 اعلام کرد هنوز این بازیکن با نیوکاسل به توافق نرسیده و گزینه های دیگر نیز روی میز هستند. منابع مختلفی گزارش داده اند اگر این توافق حاصل نشود وینگر اتریشی ممکن است به لایپزیش نقل مکان کند.
  5. به گزارش رومئو آگرستی خبرنگار نزدیک به یووه این باشگاه علاقه ای بسیار جدی به جذب ساندرو تونالی از برشا برای تابستان دارد. این هافبک جوان یکی از اهداف اینتر در تابستان نیز محسوب می شود.
  6. به گزارش مدیاست مصدومیت مارسلو بروزوویچ سبب شده اینتر برای جذب کریستین اریکسن مصمم تر شود. از بروزوویچ روز سه شنبه تست های پزشکی گرفته می شود تا میزان مصدومیتش مشخص شود.
  7. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو پس از مصدومیت اینگلزه، مهاجم پارما این باشگاه به جذب قرضی سباستیانو اسپوزیتو از اینتر علاقمند است اما نراتزوری هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته است.
    

هیچ نظری وجود ندارد