اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز جمعه 18 تیر:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر مدتی قبل بند بازخرید زینیو فن هیوسدن را فعال کرده است. جنوا نیز برای جذب مدافع بلژیکی به صورت قرضی با اینتر به توافق رسیده است.
  2. اتلتیک، منبع معتبر انگلیسی گزارش داده تاتنهام با وجود علاقه به میلان اشکرینیار قادر نیست مبلغ درخواستی اینتر را بپردازد.
  3. مدیر ورزشی کالیاری به اف سی اینتر نیوز اعلام کرد راجا ناینگولان فقط در صورتی می تواند با این باشگاه قرارداد امضا کند که اینتر به هافبک بلژیکی به منظور فسخ قرارداد غرامت بپردازد.
  4. به گزارش گاتزتا، لائوتارو مارتینز از حضور در اینتر خوشحال است و آینده خود را در شهر میلان می بیند. به زودی مذاکرات جدی تر برای تمدید قرارداد او آغاز می شود.
  5. بازل رسما اعلام کرد با اینتر برای تمدید کردن قرارداد قرضی داریان مالس، فوروارد سوئیسی به مدت دو فصل به توافق رسید. بازل بند خرید اختیاری مالس را نیز در اختیار دارد.
  6. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، دالبرت قرار است به صورت قرضی و با حق خرید اجباری 7 میلیون یورویی راهی ترابزون اسپور ترکیه شود.
  7. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، ژائو ماریو در آستانه انتقال دائمی به بنفیکا است. هدف اینتر و بنفیکا این است تا دوشنبه انتقال را نهایی کنند.
  8. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر برای جذب هکتور بیرین از آرسنال با فرمول انتقال قرضی و با بند خرید اختیاری اصرار دارد. در تماس های بعدی دو باشگاه مشخص خواهد شد که آیا باشگاه انگلیسی در نهایت حاضر به معامله با این فرمول می شود یا همچنان فروش به صورت دائمی را می خواهد.
  9. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، در صورت ناکامی در جذب هکتور بیرین، اینتر احتمالا هانس هاتبوئر از آتالانتا را هدف قرار می دهد.
morteza babaei
19 تیر 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 8 =