اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه، نوزدهم مارچ

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار نقل و انتقالاتی آخرین روز از سال 1398:

 1. به گزارش ایل ماتینو روزنامه چاپ ناپل، اگر فرصتش به وجود آید، ناپولی برای جذب مائورو ایکاردی در تابستان مجددا وارد عمل خواهد شد.
 2. خاویر زانتی در مصاحبه با Radio Continental اعلام کرد بعید می داند لائوتارو مارتینز به لیگ دیگری منتقل شود (او در اینتر می ماند).
 3. ایل مساجرو منبع نزدیک به لاتزیو گزارش داده اینتر مثل سویا به لوئیز آلبرتو هافبک عقاب ها علاقه دارد با این حال لاتزیو به تمدید قرارداد با بازیکن اسپانیایی خود نزدیک شده است.
 4. ایجنت آچربی، مدافع لاتزیو به اف سی اینتر نیوز اعلام کرد در رسانه ها خوانده که چلسی و اینتر به این بازیکن علاقه دارند اما گفت چیز زیادی در این باره نمی داند.
 5. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر قرارداد قرضی الکسیس سانچز را دائمی نخواهد کرد.
 6. به گزارش توتو اسپورت آرماندو ایتزو از تورینو و ماراش کومبولا از هلاس ورونا دو گزینه اینتر برای تقویت خط دفاعی در تابستان هستند. یان فرتونگن از تاتنهام نیز در لیست اینتر دیده می شود و نراتزوری فقط به جذب آزاد او علاقه دارد.
 7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر علاوه بر ماراش کومبولا، به مارتینز کوارتا مدافع جوان ریورپلاته نیز علاقمند است. زانتی در مصاحبه اخیر خود او را یکی از جذاب ترین جوانان آرژانتینی نامیده بود.
 8. به گزارش آ.اس بارسلونا بودجه لازم برای نهایی کردن خرید لائوتارو مارتینز و نیمار را به طور همزمان ندارد. اسپورت نیز گزارش داده اینتر فقط برای فروش مارتینز 111 میلیون یورو می خواهد و حاضر به پذیرش بازیکنی از بارسا در معامله نیست.
 9. منابع انگلیسی به نقل از منابع ایتالیایی گزارش داده اند چلسی در تابستان به دنبال سه بازیکن از سری آ است. لائوتارو مارتینز، میرالم پیانیچ و جانلوئیجی دوناروما.
 10. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر و ناپولی به کوستاس تیسیمیکاس، مدافع چپ المپیاکوس علاقه دارند. پارتنوپی حتی پیشنهاد 15 میلیون یورویی ارائه کرده تا نراتزوری را در این رقابت شکست دهد.
  

هیچ نظری وجود ندارد