اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه، 25 جولای

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز چهارم مرداد ماه:

  1. گاتزتا دلا اسپورت در چاپ روز شنبه خود مدعی است اینتر در آینده برای جذب لیونل مسی به صورت آزاد تلاش خواهد کرد. موندو دپورتیوو نیز گزارش داد مسی تا 2021 که قراردادش با بارسا اعتبار دارد قطعا در این تیم باقی می ماند و سپس تصمیم می گیرد که بماند یا نه اما او به ایتالیا نخواهد رفت.
  2. به گزارش موندو دپورتیوو، بارسا پیشنهاد 10 میلیون یورویی سلتاویگو برای رافینیا را رد کرد چراکه رقم بند خرید 16 میلیون یورویی قرارداد قرضی او را به طور کامل می خواهد. رافینیا به مدیران بارسا از علاقه یکی از باشگاه های ایتالیایی به خود خبر داده اما آن باشگاه که احتمالا نامش اینتر است، حاضر نیست 16 میلیون یورو را بپردازد (اینتر نمی خواهد نام رافینیا وارد معامله برای لائوتارو شود).
  3. به گزارش فابریتزیو رومانو، منچستریونایتد قصد دارد از شر حقوق ناخالص 55 میلیون یورویی الکسیس سانچز در دو سال باقی مانده از قراردادش خلاص شود و فقط به دنبال فروش اوست. به همین دلیل به اینتر اطلاع داده حاضر به تمدید قرارداد قرضی مهاجم شیلیایی نیست. با وجود دستمزد بالای سانچز، اینتر ترسی از مذاکره با این بازیکن ندارد چراکه او حاضر است دستمزد بالای خود را کم کند.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، علاوه بر الکسیس سانچز، موزس نیز فقط تا پایان بازی با ختافه در دسترس اینتر خواهد بود.
  5. در مصاحبه با Radio Deejay، ستی، رئیس باشگاه هلاس ورونا گفت نمی داند کومبولا به لاتزیو می رود یا اینتر اما رقابت خوبی برقرار است. او گفت در 10-15 روز آتی، آینده مدافع آلبانیایی روشن تر می شود.
  6. به گزارش توتو اسپورت اگر اینتر نتواند با چلسی بر سر خرید امرسون پالمیری به توافق برسد، برای تقویت وینگ بک چپ خود به دنبال خرید کن سما خواهد رفت (قرضی از واتفورد به اودینزه آمده).
  7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر احتمالا زینیو فن هیوسدن را باز می گرداند. استاندارد لیژ در تابستان 2019 با رقمی حدود 13 میلیون یورو این مدافع بلژیکی را از اینتر خریداری کرد و در آن زمان بین دو باشگاه در مورد بند بازخرید 20 میلیون یورویی نراتزوری، توافق شفاهی حاصل شد. تماس ها بین دو باشگاه ادامه دار است.
    

هیچ نظری وجود ندارد