اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی پنجشنبه، دوم جولای

اینتر دات آی آر _ نگاهی به 5 خبر کوتاه روز پنجشنبه 12 تیر:

  1. در تابستان 2018، ینس اوودگارد، مهاجم جوان دانمارکی به ساسولو فروخته شد (معامله پولیتانو) و بند بازخرید او نیز تا اول جولای 2020 اعتبار داشت (دیروز). به گزارش اف سی اینتر 1908 زمان بازخرید او به پایان رسید و اینتر ترجیح داده بجای جذب او پول نقد را روی بازیکنان دیگر خرج کند.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر و چلسی به توافق رسیدند تا ویکتور موزس در لیگ اروپا نیز همراه اینتر باشد. با این حال اگر تیم دیگری پیشنهادی ارائه کند، چلسی این بازیکن نیجریه ای را در ماه آگست فرا می خواند و این یعنی در صورت رفتن اینتر به مراحل پایانی لیگ اروپا نمی تواند از او استفاده کند.
  3. به گزارش آلفردو پدولا یوونتوس در ساعات اخیر برای جذب آندره آ پینامونتی جدی شده و تماس هایی با مینو رایولا ایجنت او داشته است. اینتر بند بازخرید شفاهی این بازیکن را در اختیار دارد و باید دید نراتزوری مداخله می کند یا نه.
  4. به گزارش اسکای اینتر تمایل دارد قرارداد قرضی الکسیس سانچز را به دائمی تبدیل کند اما اول باید ببیند منچستریونایتد چقدر برای او می خواهد و سپس ببیند این مهاجم شیلیایی قرار است تا چه اندازه دستمزدش را کم کند.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر به سباستاینو اسپوزیتو 450 هزار یورو در فصل برای تمدید قرارداد پیشنهاد داده اما این بازیکن جوان که اخیرا ایجنتش را به پاستورلو تغییر داده، دو برابر آن را می خواهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد