اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه، هجدهم مارچ

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز چهارشنبه، 28 اسفند ماه:

  1.  TYC Sport منبع آرژانتینی به نقل از منابع اروپایی گزارش داده بارسلونا می خواهد در معامله برای لائوتارو مارتینز نام عثمان دمبله را وارد کند.
  2. به گزارش توتو اسپورت بین اینتر و بارسلونا در مورد وارد شدن نام بازیکنانی از باشگاه اسپانیایی به معامله برای لائوتارو مارتینز اختلاف نظر وجود دارد. بارسلونا راکیتیچ، ویدال و رافینیا را پیشنهاد داده اما اینتر بازیکنانی جوان تر مثل تودیبو، آلنیا و آرتور ملو را می خواهد. نراتزوری به وارد شدن نام عثمان دمبله نیز با توجه به سابقه مصدومیت هایش علاقه ای ندارد.
  3. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر و چلسی به فرانچسکو آچربی مدافع لاتزیو علاقمند هستند. این بازیکن در حال تغییر مدیر برنامه های خود است و این موضوع می تواند خروجش را تسهیل کند.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، بند تمدید قرارداد یک ساله اشلی یانگ به زودی فعال می شود تا او فصل آینده نیز در اینتر حضور داشته باشد. این بازیکن انگلیسی در ژانویه 2020 با قراردادی 6 ماهه و بند تمدید به مدت یک سال به اینتر پیوسته بود.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر به مائورو آرامباری، هافبک 24 ساله و اروگوئه ای ختافه علاقه دارد.
  6. به گزارش بیلد، نشانه هایی در بایرن مونیخ دیده شده که می خواهد بند خرید ایوان پریشیچ را با پرداخت 15 تا 20 میلیون یورو فعال کند.
  7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، آنتونیو کونته از کار با جوانان رضایت دارد اما می خواهد در تابستان اینتر به سراغ جذب بازیکنان با تجربه نیز برود.
  8. منبع اسپانیایی اسپورت گزارش داده اینتر پرس و جوهایی در مورد فلیپ کوتینیو داشته است. بایرن مونیخ حاضر نیست بند خرید وی به ارزش حدود 110 میلیون یورو را فعال کند و بارسا آمادگی این را دارد تا به منظور فروش کوتینیو، این بازیکن برزیلی را با فرمول انتقال قرضی و با حق خرید با رقمی پایین تر به تیمی مثل اینتر بدهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد