اخبار برگزیده

25 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی جمعه 25 سپتامبر

24 سپتامبر 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

24 سپتامبر 2020

دیگو گودین به کالیاری پیوست

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی

 

اینتر دات آی آر _ نگاهی به آخرین اخبار از دنیای نقل و انتقالات در 24 ساعت اخیر:

  1. نیکولو اسکیرا نیز تایید کرد اینتر قصد دائمی کردن قرارداد قرضی الکسیس سانچز را ندارد و او پس از پایان فصل به منچستریونایتد باز می گردد.
  2. چوزپه برگومی در مصاحبه با گاتزتا گفت اگر او در اینتر مدیر بود برای جذب لوکاتلی، تونالی و بوگا اقدام می کرد. او همچنین گفت تولیسو در صورت انتقال به اینتر ممکن است نیمکت نشین شود.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر همچنان برای جذب آزاد اولیویه ژیرو امیدوار است. با این حال احتمال ماندن او در چلسی و یا پیوستن به لاتزیو را نیز نباید رد کرد.
  4. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر قصد تخفیف دادن به کالیاری برای راجا ناینگولان را ندارد.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر احتمالا به بایرن مونیخ برای دائمی شدن قرارداد پریشیچ، 5 میلیون یورو تخفیف خواهد داد که در این صورت باشگاه آلمانی با 15 میلیون یورو او را به طور کامل خریداری می کند.
  6. داوید آلابا در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده ممکن است از بایرن مونیخ جدا شود. به گزارش کالچومرکاتو دات ایت، اینتر و یوونتوس به این بازیکن علاقه دارند.
  7. به گزارش منابع انگلیسی و به نقل از پاسیون اینتر، لیورپول به جذب الساندرو باستونی علاقمند است. 
  8. به گزارش توتو اسپورت بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز ممکن است فلیپ کوتینیو را به اینتر پیشنهاد کند. با توجه به جدایی الکسیس سانچز، اینتر احتمالا به این انتقال علاقه خواهد داشت که در این صورت این بازیکن برزیلی می تواند به صورت قرضی (احتمالا دو ساله و با حق خرید) راهی سن سیرو شود. 

    

هیچ نظری وجود ندارد