اخبار برگزیده

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

26 فوریه 2021

سیزده خبر روز جمعه، 26 فوریه

25 فوریه 2021

تست کرونای مدیران و یکی از اعضای کادر فنی اینتر مثبت شد

اختصاصی:با میلان اشکرینیار مدافع جدید اینتر بیشتر آشنا شوید

اینتر دات آی آر ـ هفته گدشته باشگاه اینتر پس از توافق با باشگاه سمپدوریا توانست میلان اشکرینیار مدافع مستعد ۲۲ ساله آنها را به خدمت بگیرد و اولین خرید تابستانی خود را به هواداران معرفی کرد.قیمت تمام شده ای که اینتر برای اشکرینیار پرداخت کرد توجهات روی او را بیشتر کرده است و عده ای او را آینده ی خط دفاعی اینتر و عده ای او را با خرید های ناموفق سال های اخیر مقایسه میکنند.در این مقاله سعی میکنیم شما را با این بازیکن اهل اسلواکی بیشتر آشنا کنیم.

خلاصه ای از کارنامه این بازیکن :

میلان اشکرینیار نام کامل
۲۲ سن
اسلواکی ملیت
ژیار ناد هرنم محل تولد
۱۸۷ cm قد
دفاع میانی پست تخصصی
راست پای تخصصی

باشگاه ها

دائمی زیلینا ۲۰۱۲-۲۰۱۳
قرضی زلات مراوسه ۲۰۱۳-۲۰۱۴
دائمی زیلینا ۲۰۱۴-۲۰۱۵
دائمی سمپدوریا ۲۰۱۵-۲۰۱۶
دائمی اینترمیلان ۲۰۱۶-؟

 

افتخارات

۲۰۱۱-۲۰۱۲ زیلینا قهرمانی لیگ اسلواکی
۲۰۱۱-۲۰۱۲ زیلینا قهرمانی جام حذفی اسلواکی

 

 

شبکه های اجتماعی

کلیک کنید
کلیک کنید

 

شاخصه منفی شاخصه مثبت
ضعف در تکل زنی پاس دهی و بازی سازی در دفاع

 

سبک بازی

  • علاقه به دریبل زنی
  • شیرجه نزدن هنگام تکل زنی
  • علاقه به پاس های کوتاه

میلان اشکرینیار مدافع ۲۲ ساله تیم ملی اسلواکی و باشگاه اینتر شاید هیچگاه تصور نمیکرد راه ورود او به یکی از بزرگترین باشگاه های جهان به این سرعت طی شود.تنها هجده ماه پیش او در لیگ اسلواکی توپ میزد و حالا در اردوی پیش فصل اینتر حضور دارد و منتظر شروع فصل و بازی در برابر ۸۰ هزار هوادار اینتر در جوزپه مه آتزا است و لقب گران ترین بازیکن تاریخ کشورش را نیز از مارتین اشکرتل مدافع اسبق لیورپول ربود.نراتزوری برای انجام این انتقال مبلغ ۲۰ میلیون یورو به علاوه کاپراری هزینه کرده است.

روند پیشرفت میلان اشکرینیار طی مدت کوتاهی چند برابر شد.به گونه ای که پس از انتقال از زیلینا به سمپدوریا ،در ۳۵ بازی برای سمپدوریا در سطح اول فوتبال ایتالیا به میدان رفت.آلساندرو نستا به تازگی در مصاحبه با اسکای ایتالیا در پاسخ به این سوال که چه کسی را نستا ی دوم مینامد گفت:اینگونه بازیکنی هیچگاه نخواهد آمد اما میلان اشکرینیار نزدیک ترین بازیکن به من است.

مقتدر در دفاع وخونسردی هنگام حمل توپ از ویژگی های این بازیکن است.فصل گذشته او به طور متوسط هفت بار در هر بازی جلوی حمله حریف را گرفته و در ۵۶ درصد دوئل های هوایی برنده بوده است و همچنین نشان داده است در پاس دادن استعداد خوبی دارد چراکه ۹۲ درصد پاس های او به مقصد رسیده است.

اشکرینیار در گفتگو با سایت باشگاه :

اینتر باشگاهی با تاریخ باشکوهی است.از حضور در اینجا خوشحالم و این شانس را دارم که در کنار بازیکنان بزرگی تمرین کنم.من جوانم و مشتاقم پیشرفتم ادامه دار باشد.تصور اینکه ۱۸ ماه پیش در لیگ اسلواکی بازی میکردم و حالا در باشگاهی مانند اینتر حضور دارم مرا به وجد می آورد.

هفته گذشته با سرمربی صحبت کردم و او به من گفت از اینکه میتواند با من کار کند خوشحال است. حالا شانس این را داریم که یکدیگر را بهتر بشناسیم.

من نمیدانم که آیا به طور ثابت به میدان خواهم رفت یا خیر اما به سختی کار خواهم کرد تا به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنم.پس از آن خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت.

 

در رده ملی نیز اشکرینیار از سال ۲۰۱۱ به طور مداوم در تمامی دوره های تیم ملی اسلواکی حضور داشته است و اولین بازی ملی برای بزرگسالان کشورش را نیز در سال ۲۰۱۶ انجام داد.او سابقه ۹ بازی ملی دارد.همچنین در مسابقات یورو زیر ۲۱ سال که به تازگی برگزار شد علی رغم حدف اسلواکی در مرحله گروهی ، اشکرینیار در تیم منتخب مسابقات قرار گرفت.

 

 

    

3 نظر