اخبار برگزیده

21 آوریل 2018

“اینتر کمتر از رم و لاتزیو نیست. وسینو میتواند از ابتدا بازی کند”

21 آوریل 2018

رومانو : اینتر قیمت ماریو را تعیین کرده است

21 آوریل 2018

توهیر و گالیانی تحت تحقیق و رسیدگی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“از حضور در اینتر خوشحالم. “

 

اینتر دات آی آر _ هافبک خلاق برزیلی نراتزوری ها میگوید از روز اول حضورش در این تیم ، به کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اطمینان داشته است.

 

ساعاتی قبل برخی از بازیکنان اینتر در مراسم دویستمین سالگرد تاسیس فروشگاه بروکز برادرز  که یکی از حامیان اینتر بوده و کت و شلوار بازیکنان و کادر فنی را تامین می کند شرکت کردند. در حاشیه این مراسم رافینیا آلکانترا به پرمیوم اسپورت گفت:

“اینجا در میلانو که مثل خانه ام است خوشحالم و شرایط بخوبی پیش می رود. در حال بازی کردن هستم و این موضوع اهمیت دارد چراکه اجازه میدهد پیشرفت کنم و به بهترین حالتم برسم. هدف من این است که وقتی مربی از من استفاده میکند آماده باشم و تمام خواسته هایش را در زمین اجرا کنم. مسابقه ی بعدی ما با آتالانتا درست مثل بازی قبلی با تورینو که مهم بود اهمیت دارد . در آن بازی شانسهای زیادی خلق کردیم اما بدشانس بودیم. اکنون باید روی آتالانتا تمرکز کنیم زیرا دیدار سختی خواهیم داشت. با هدف پیروزی به برگامو می رویم. می دانیم که آن یک آزمون کلیدی است و از اهمیت بازی های باقی مانده تا پایان فصل آگاه هستیم. کسب سهمیه ؟ از روز اول مطمئن بوده ام. اینتر باشگاه بزرگی است و ما شانس رسیدن به اهدافمان را داریم.”

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد