اینتر دات آی آر _ شب گذشته درگیری شدیدی بین لوکاکو و ابراهیموویچ رخ داد که منابع مختلف به آن پرداخته اند.

شب گذشته در انتهای نیمه اول بازی دو تیم اینتر و میلان، روملو لوکاکو و زلاتان ابراهیممویچ وارد درگیری شدند. وقتی لوکاکو در یک صحنه با رومانیولی درگیر شد، زلاتان خودش را وارد ماجرا کرد و به لوکاکو گفت:

به مادرت زنگ بزن و به آن وودووی لعنتیت عمل کن الاغ کوچولو.

کلمه وودوو به معنای جادوگر سیاه پوست است. اما ماجرای کلمه وودوو چیست؟ 

زمانی که لوکاکو در اورتون بود، فرهاد مشیری مالک تافی ها می خواست قرارداد او را تمدید کند. مشیری در ژانویه 2018 که لوکاکو بازیکن منچستریونایتد بود در یک مصاحبه گفت:

ما به روملو پیشنهادی بهتر از چلسی را ارائه دادیم و نماینده او برای امضای قرارداد به فینچ فارم آمد. رابرت الستون مدیر اجرایی ما در آنجا بود. همه چیز حاضر و آماده بود و چند خبرنگار نیز بیرون بودند.  لوکاکو به مادرش که در آن زمان برای عبادت به آفریقا رفته بود زنگ زد. مادر روملو به او گفت که در آنجا یک وودوو (جادوگر سیاه) به او گفته که روملو باید به چلسی برود! بنابراین حاضر به امضای قرارداد نشد.

هرچند لوکاکو بعدا در مصاحبه ای این صحبت ها را تکذیب و تهدید کرد که از مشیری برای این ادعا شکایت خواهد کرد. یکی از نزدیکان لوکاکو بعدا در مصاحبه ای با بی بی سی اعلام کرده بود که لوکاکو به جادوگری اعتقاد ندارد و به دلیل عدم اعتقاد به مشیری و برداشتن گام بعدی در دوران حرفه ای خود قرارداد با اورتون را امضا نکرد.

این خبر در مورد جادو به تیتر یک روزنامه ها تبدیل شده بود و مشخصاً ابراهیموویچ آن را برای استفاده بعدی به ذهن سپرده بود  زیرا می دانست این توهین مهاجم بلژیکی را عصبانی می کند. 

به بازی شب گذشته باز می گردیم. لوکاکو پس از صحبت زلاتان از کوره در می رود و می گوید:

داری در مورد مادرم حرف می زنی؟ خودت و همسرت را …! هنوز داری به من می خندی؟ کافی است. بیا برویم داخل رختکن تا به تو نشان دهم.

زلاتان نیز گفت:

زود باش بیا بریم. منتظرت هستم.

داور لوکاکو را کنار کشید و لوکاکو در جواب گفت:

چرا فقط با من صحبت می کنی؟ برو با او صحبت کن.

در تونل منتهی به رختکن نیز این دو به درگیری ها ادامه دادند و افرادی مثل گابریله اوریالی و هم تیمی ها لوکاکو را آرام کرده و به داخل رختکن بردند. همچنین گزارش شده ابراهیموویچ توهین نژاد پرستانه به لوکاکو را رد کرده است. گفته می شود لوکاکو در تونل به زلاتان گفته:

حرام زاده، می خواهی در مورد مادر من حرف بزنی؟ مغزت را با یک گلوله سوراخ می کنم!

کلو
۸ بهمن ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *