اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

رسمی؛ ژیان امرز به آلمره سیتی هلند پیوست

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

استیون ژانگ با رئیس بارسلونا و نمایندگان لیونل مسی صحبت داشته است

اینتر دات آی آر _ خانواده ژانگ توانایی پرداخت دستمزد سنگین مسی را دارد.

جدی تر شدن شایعات انتقال لیونل مسی به اینتر. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، استیون ژانگ، رئیس اینتر اولین قدم ها را تاکنون برداشته و پرس و جوهایی از نمایندگان فوق ستاره آرژانتینی داشته است. همچنین ژانگ شخصا با بارتومئو، رئیس بارسا در جلسه اتحادیه باشگاه های اروپایی در مورد مسی صحبت داشته است (ژانگ عضو اتحادیه است). اینتر چگونه به او می رسد؟

شرط اساسی برای اینکه اینتر به مسی برسد این است که او به رابطه با بارسا خاتمه دهد و آزاد جدا شود (قراردادش تا 2021 معتبر است). به همین دلیل فکر کردن به پرداخت هزینه انتقال به بلوگرانا لازم نیست. نشانه هایی دیده شده که مسی از دست سران بارسا کمی دلخور بوده و نگران حال و آینده این باشگاه است اما این باعث نشده درخواست جدایی دهد.

در صورتی که اوضاع تغییر کند و مسی تصمیم به جدایی به صورت آزاد بگیرد خانواده ژانگ در صف اول رقابت برای او قرار می گیرد و آماده خواهد بود برای برنده 6 توپ طلا، سالانه 65 میلیون یورو و به طور کلی 260 میلیون یورو در 4 سال هزینه کند (50 میلیون یورو دستمزد بعلاوه 15 میلیون یورو مالیات آن هزینه سالانه اینتر برای مسی). ورود یک اسپانسر اصلی بجای پیرلی در سال 2021 باعث می شود به حساب باشگاه پول واریز شود و درآمدهای نراتزوری افزایش یابد.

چرا اینتر تمایل به انجام چنین عملیاتی دارد؟ پاسخ ساده است. خانواده ژانگ و سانینگ (سونینگ) همانگونه که با همکاری های مختلف استراتژیک در سال های اخیر آن را نشان داده اند، به دنبال گسترش و توسعه یافتن به اندازه ای قابل توجه در اروپا هستند. نشانه ای دیگر از تمایل آنها به انجام سرمایه گذاری سنگین در فوتبال، با تعهدشان در ساخت خانه ای جدید برای نراتزوری نشان داده شده است. داشتن بهترین بازیکنان دنیا برای چنین ماموریتی، به سادگی، عملی بدون نیاز به فکر است.

این ها معنی نمی دهد که اینتر با موفقیت می تواند مسی را به خدمت بگیرد. همه چیز در دستان این بازیکن است اما خانواده ژانگ قدرت انجام آن را دارد.

    

هیچ نظری وجود ندارد