اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اسلاویا 1-3 اینتر؛ درخشش لولا و سه امتیاز تا صعود به یک هشتم

اینتر دات آی آر _ امید افعی ها برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حفظ شد و آنها برای انجام آن به پیروزی در برابر بارسا نیاز دارند.

در هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان فصل 2019/20، چهارشنبه شب از ساعت 23:30 اسلاویاپراگ  میزبان اینتر بود. آنتونیو کونته در این دیدار از ابتدا به هندانوویچ، دی فرای، گودین، اشکرینیار، کاندروا، وسینو، بروزوویچ، والرو، بیراگی، مارتینز و مارتینز میدان داد. در پایان این مسابقه با نتیجه 3-1 به سود نراتزوری خاتمه یافت که اتفاقات مهم آن بدین گونه بود:

دقیقه 20: حرکت خوب لوکاکو از سمت راست و پاس زیبای او به مارتینز رسید و او توپ را به طاق دروازه پراگ چسباند.

دقیقه 37: ابتدا اینتر توسط لوکاکو به گل رسید اما داور با مراجعه به VAR صحنه چند دقیقه قبلتر از این گل را چک کند تا ببیند آیا دی فرای خطایی روی اولایینکا مرتکب شده است یا نه. نتیجه این بازبینی مردود اعلام شدن گل اینتر و اعلام پنالتی برای اسلاویا بود. سوچک پشت توپ ایستاد و دروازه را باز کرد تا بازی به تساوی برسد.

دقیقه 81: گل دوم برای اینتر! پاس لاتسارو و جای خالی مارتینز باعث شد لوکاکو پس از اشتباه مدافع حریف با دروازه بان تک به تک شود و با دریبل او دروازه را باز کند.

دقیقه 88: گل سوم برای اینتر! پاس بیرون پای عالی لوکاکو به مارتینز رسید و این مهاجم آرژانتینی با ضربه ای عالی تک به تک را به گل تبدیل کند.

لاتسارو، گالیاردینی و اسپوزیتو سه تعویض اینتر بودند. همچنین اینتر در این بازی دو بار توپ را به تیر دروازه اسلاویا کوبید.

    

یک نظر