اخبار برگزیده

29 ژانویه 2020

” اینتر باشگاهی فوق العاده است”

28 ژانویه 2020

آپدیت وضعیت اینتر در نقل و انتقالات

28 ژانویه 2020

رسمی؛ محرومیت دو جلسه ای برای لائوتارو مارتینز

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“اغلب در مورد افت ناگهانی اینتر تحت هدایتم از خود سوال کرده ام؛ موراتی…”

اینتر دات آی آر _ سرمربی سابق نراتزوری می گوید به موراتی مدیون است.

روزنامه کوریره دلا سرا در چاپ روز یکشنبه خود مصاحبه با آندره آ استراماچونی را منتشر کرده است که برخی صحبت های او به ویژه در مورد اینتر را می خوانید:

انتقادات از من؟ اگر یک مربی با تجربه از من انتقاد کرده که من خوب نیستم به نظراتش احترام می گذارم و آن را قبول می کنم. اما اگر آنها می گویند که بهترین های خود را ارائه نکرده ام به آن می خندم زیرا برخلاف اکثر مربیان که در سری آ و سری بی سابقه کار دارند، من هرگز بعنوان یک حرفه ای فوتبال بازی نکرده ام. همچنین من دوستان یا خویشاوندانی ندارم که فوتبال را در سطح بالایی تجربه کرده باشند. پدر و مادر من معلم هستند و من مربیگری را در سن 23 سالگی و در زمین های حومه شهر و در یک تیم آماتور که حتی دیگر وجود ندارد شروع کردم. آن تیم AZ اسپورت نام داشت و گاهی اوقات به زور به 11 نفر می رسیدیم. موراتی؟ شخصی که همه چیزم را مدیون او هستم. تنها آنهایی که هرگز در مورد فوتبال با موراتی صحبت نکرده اند هستند که نمی توانند سطح صلاحیت وی را درک کنند. پذیرفتن پیشنهاد اینتر در جوانی؟ به نظر شما می توانستم به موراتی پاسخ منفی بدهم (با خنده)؟!

استرا در ادامه نیز گفت:

آمدن بعنوان یک مربی جوان به رختکن پر مهره اینتر؟ استراماچونی جوان یک مربی بی تجربه بود اما به حد کافی خوش شانس بود که شانس مربیگری قهرمانانی باورنکردنی مثل اسنایدر، زانتی، میلیتو، کامبیاسو، استانکوویچ، ساموئل، لوسیو، چیوو و … را داشت. آنها بودند که طور غیر مستقیم جایگاه من را برای فصل بعد تایید کردند. پیروزی های متوالی و سپس رفتن به افت؟ اغلب این سوال را از خود پرسیده ام و به سه جواب رسیده ام. اولی یک سری از مصدومیت های باورنکردنی که از ژانویه برای بازیکنان ما به وجود آمد و ما را مجازات کرد. دومی فروش قریب الوقوع تیم به اریک توهیر که باعث بی ثباتی باشگاه شد و سومی بی تجربگی من که باعث شد اشتباهاتی را مرتکب شوم. درگیری با کاسانو؟ این اتفاق در مقابل چندین نفر رخ داد بنابراین دلیلی برای انکار آن وجود ندارد. این ها مواردی هستند که در یک رختکن می تواند رخ دهد اما اگر آن اتفاق الان افتاده بود آن کار را نمی کردم.
    

هیچ نظری وجود ندارد