اخبار برگزیده

21 ژانویه 2018

اینتر ۱ – ۱ آاس رم: تساوی های متوالی افعی ها در سری آ

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

افرادی که در لیست ژانویه ساباتینی حضور دارند…

اینتر دات آی آر _ هماهنگ کننده فنی گروه سانینگ، والتر ساباتینی، در حال حاضر در چین حضور دارد و احتمالات برای تقویت تیم اینتر در ماه ژانویه را مورد بررسی قرار می دهد. ایده ای مشخص برای او وجود دارد: سرمایه گذاری برای تقویت تیم برای جلوگیری از کاهش شانس حضور در لیگ قهرمانان اروپا؛ وی همچنین قصد دارد با فروش یکی دو بازیکن تراز مالی اینتر را تنظیم کند تا باشگاه مشکلی از این نظر در تابستان نداشته باشد.
طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت یوونتوس، ناپولی و رم نسبت به اینتر تیمی قدرتمند تر از لحاظ بازیکنان دارند. در واقع حتی بازیکنان لاتزیو از لحظ کیفی و آماری وضعیت بهتری تا نراتزوری دارند. با وجود رضایت اسپالتی از بازیکنان فعلی، وی همواره به داشتن بازیکنانی با سطح بالاتر فیزیکی و فنی اذعان داشته است.
ساباتینی و آسیلیو بر روی چند گزینه کار می کنند: خاویر پاستوره ایده ای مناسب برای اینتر است در حالی که هنریک میخیتاریان همچنان جزو اهداف اینتر قرار دارد. جرارد دلوفئو که ناپولی نیز خواهان او است یک آلترنیتیو است. آن ها همچنان یک بار دیگر برای انتقال رامیرز به شهر میلان تلاش خواهند کرد.

در همین حال الساندرو  باستونی از آتالانتا نیز ممکن است به عنوان مدافع وسط به اینتر لینک شود و این در حالی است که  ساباتینی به دنبال مدافعی با تجربه تر است.

    

هیچ نظری وجود ندارد