اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

“اینتر با تک گل ایکاردی یوونتوس را شکست میدهد”

24 آوریل 2018

“اینتر نباید فرصت بردن یووه را از دست بدهد. دی فرای یک پدیده است”

24 آوریل 2018

علاقه ولورهمپتون به پینامونتی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

افرادی که در لیست ژانویه ساباتینی حضور دارند…

اینتر دات آی آر _ هماهنگ کننده فنی گروه سانینگ، والتر ساباتینی، در حال حاضر در چین حضور دارد و احتمالات برای تقویت تیم اینتر در ماه ژانویه را مورد بررسی قرار می دهد. ایده ای مشخص برای او وجود دارد: سرمایه گذاری برای تقویت تیم برای جلوگیری از کاهش شانس حضور در لیگ قهرمانان اروپا؛ وی همچنین قصد دارد با فروش یکی دو بازیکن تراز مالی اینتر را تنظیم کند تا باشگاه مشکلی از این نظر در تابستان نداشته باشد.
طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت یوونتوس، ناپولی و رم نسبت به اینتر تیمی قدرتمند تر از لحاظ بازیکنان دارند. در واقع حتی بازیکنان لاتزیو از لحظ کیفی و آماری وضعیت بهتری تا نراتزوری دارند. با وجود رضایت اسپالتی از بازیکنان فعلی، وی همواره به داشتن بازیکنانی با سطح بالاتر فیزیکی و فنی اذعان داشته است.
ساباتینی و آسیلیو بر روی چند گزینه کار می کنند: خاویر پاستوره ایده ای مناسب برای اینتر است در حالی که هنریک میخیتاریان همچنان جزو اهداف اینتر قرار دارد. جرارد دلوفئو که ناپولی نیز خواهان او است یک آلترنیتیو است. آن ها همچنان یک بار دیگر برای انتقال رامیرز به شهر میلان تلاش خواهند کرد.

در همین حال الساندرو  باستونی از آتالانتا نیز ممکن است به عنوان مدافع وسط به اینتر لینک شود و این در حالی است که  ساباتینی به دنبال مدافعی با تجربه تر است.

    

هیچ نظری وجود ندارد