اخبار برگزیده

10 دسامبر 2017

” در اینتر نیازی به ناینگولان و صلاح نیست “

10 دسامبر 2017

دوازده نکته آماری از دربی ایتالیا

10 دسامبر 2017

“می توانستیم بهتر عمل کنیم”

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

16 گل

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

امکان استفاده والنسیا از حق خرید کوندوگبیا و معاوضه او با گونزالو گوئِدِس

اینتر دات آی آر _ تقریباً تمام اصحاب رسانه از عملکرد جئوفری کوندوگبیا در لالیگا شگفت زده شده اند، آن هم بعد از فصل بدی که در اینتر گذراند. او تا بدین جا ثابت کرده است که ارزش 30 میلیون یورویی که در تابستان 2015 برای او پرداخت شده را داشته است.
آمادگی او به قدری بالا بوده که مدیران والنسیا را مجاب کرده است تا بند آزادسازی وی را به مبلغ 25 میلیون فعال کنند و او را از اینتر خریداری کنند. به هر حال طبق گزارش ال گل دیجیتال هافبک سابق موناکو آنقدر در اسپانیا نخواهد ماند تا والنسیا بتواند در معاوضه وی با گوئدس و دائمی کردن قرارداد بازیکن پرتغالی از وی استفاده کند.
وینگر پرتغالی هم اکنون به صورت قرضی از پی.اس.جی در والنسیا بازی می کند و تا بدین جا بسیار موثر بوده است. اینطور به نظر می رسد که باشگاه پاریسی در قبال گوئدسِ 30 میلیونی بازیکنی از والنسیا مطالبه کند. با وجود این شرایط رییس باشگاه والنسیا، پبتر لیم، خواهان استفاده از کوندوگبیا برای پایین آوردن قیمت گوئدس است. قبل تر استفاده از کوندوگبیا برای معاوضه با تیاگو موتا، دیگر بازیکن سابق اینتر محتمل به نظر می رسید؛ بازیکنی که به پایان دوره حرفه ای خود نزدیک شده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد