اخبار برگزیده

21 ژانویه 2018

اینتر ۱ – ۱ آاس رم: تساوی های متوالی افعی ها در سری آ

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“امکان رفتن ایکاردی به رئال مادرید وجود دارد”

اینتر دات آی آر _ پیرو آسیلیو، مدیر فنی اینتر در مصاحبه ای با ری اسپورت بعد از برد 5-0 مقابل اینتر درباره موضوعاتی حول محور باشگاه، صدرنشینی و به خصوص ایکاردی به گفتگو نشست. خلاصه ای از این گفتکو را با هم در زیر می خوانیم.
در مورد صدرنشینی” خیلی خوب است که د ر صدر جدول هستیم، اما باید واقع گرا هم باشیم. تا بدین جا خوب کار کرده ایم اما هر اتفاقی ممکن است بیفتد. همه تیم ها خواهان کسب موفقیت هستند و در دو هفته ممکن است همه چیز تغییر کند. امکان سقوط به رده های پایین تر وجود دارد اما مسلماً ما می خواهیم رتبه ای که امروز داریم را تا انتها حفظ کنیم”
درباره مائورو ایکاردی: ” ایکاردی بسیار خوب بازی می کند و از آن جایی که 24 سال دارد همچنان امکان پیشرفت دارد. او فرصت های زیادی برای پیشرفت دارد و دلیل برای این کار را به اندازه کافی در اختیار دارد، این ها را از روی تمریناتی که هر روز انجام می دهد می گویم. او یک مزیت برای اینتر است و به باشگاه ارزش افزوده است. او یک نیروی تهاجمی است اما با وجود بازیکنانی مثل پرسیچ و کاندروایی که موفق به گلزنی نبوده اما در دادن پاس گل موفق بوده، و همچنین اسکرینیاری که 3 گل زده، می توانیم تنها روی او حساب باز نکنیم. حمله های ما در غالب یک تیم واحد شکل می گیرد”
در مورد احتمال انتقال ایکاردی: ” به نظر من ایکاردی نیازی به قانع شدن برای ماندن در باشگاه ندارد، آن هم به دلیل قراردادهای بلند مدتی که با ما بسته است. مهم ترین قسمت، خواست بازیکن است، اینکه در تیم احساس اهمیت کند، همانطور که او در این جا رهبر و کاپیتان ما درون زمین است. مشکلی که وجود دارد رئال مادرید است که آیا می تواند او را مجاب کند اینتر را ترک کند یا خیر”

    

هیچ نظری وجود ندارد