اینتر دات آی آر _ حکیمی می گوید پروژه اینتر او را مجذوب خودش کرد و به این تیم پاسخ مثبت داد.

اشرف حکیمی با لارپوبلیکا مصاحبه مفصلی انجام داده که مهمترین بخش های صحبت هایش را می خوانید:

بوسه کونته پس از پاس گل به دارمیان در مقابل کالیاری؟ حرکت محبت آمیز زیبایی بود. هر اتفاق رخ دهد کونته حامی ما و در کنار ما است. او از نظر سن و تجربه برادر بزرگتر بازیکنان محسوب می شود. او ما را آزاد می گذارد و اجازه می دهد تا لذت ببریم. او بخشی از گروهی است که خودش آن را ساخته است. کونته گفته حکیمی برای 3-5-2 ساخته شده؟ در رئال مادرید با سیستم 4 دفاعه رشد کردم اما در سیستم 3 دفاعه آزادی عمل بیشتری در فاز هجومی دارم. تمرکز روی تاکتیک ها و فاز دفاعی که اساس فوتبال کونته محسوب می شود، در حال تبدیل کردن من به بازیکن کامل تری است. تئو هرناندز؟ ما دوست هستیم. او بازیکنی عالی و یک شخصیت خوب است.

افرادی که در برنامه فوتبال فانتزی حکیمی را در تیمشان دارند عاشق وی هستند چراکه مدافعان زیادی آمار 6 گل و 5 پاس گل را از خود ثبت نمی کنند. اشرف در این باره نیز گفت:

آنها به من گفتند و من فوتبال فانتزی را نمی شناختم! این شبیه بازیهایی است كه در كودكی بازی می كردم. خوشحالم که باعث بالاتر رفتن امتیازات افرادی شده ام که من را برای تیمشان انتخاب کرده اند. اما در فوتبال واقعی اولین فکر، جلوگیری از نزدیک شدن رقبا به دروازه مان است. راز اینتر فعلی؟ ما همگی یک هدف را دنبال می کنیم. ما حتی در خارج از زمین نیز متحد هستیم. نقطه عطف این فصل اینتر؟ این رشد ما تدریجی بود. بسیاری از ما از جمله خودم تازه به تیم آمده بودیم و باید یکدیگر را می شناختیم (نیاز به زمان). پس از آن، بی گمان اتفاقاتی افتاد که به ما کمک کرد. حذف از لیگ قهرمانان به ما امکان تمرکز روی لیگ را داد. آن ناکامی باعث شد بفهمیم به دنبال چه چیزی هستیم. ممنوعیت استفاده از کلمه اسکودتو؟ با دانستن این موضوع که هنوز اسکودتو را فتح نکرده ایم، در مورد آن صحبت می کنیم اما با احترام. قهرمانی هدف ماست و آن را کتمان نمی کنم ولی هنوز بازی های زیادی باقی مانده است. دیدار با ناپولی بسیار مهم است.

رونالدو نازاریو گفته بود دوست داشت در کنار اشرف بازی کند. با هم چه کاری می توانستید انجام دهید؟

من می پرسم ما چه کاری نمی توانستیم در کنار هم انجام دهیم؟! با رونالدو انجام هر کاری شدنی است. خیلی خوب بود که می توانستم در جناحین فرار کنم و با ارائه یک پاس گل در خدمت او باشم! الگوی من؟ مارسلو. من همه چیز او را دوست دارم از شخصیت گرفته تا سبک بازی.

و بخش پایانی صحبت های حکیمی:

مدیربرنامه هایت گفته بود ناپولی یکی از 10 تیمی بود که تو را میخواست؟ آنها به دنبال من بودند زیرا جوان هستم و در دورتموند خوب کار کرده بودم. اما تیمی که بیشتر من را مجذوب خود ساخت اینتر با پروژه رو به رشدش بود. حضور در کلیپ معرفی لوگوی جدید اینتر؟ این یک افتخار است. من نگاه به آینده که می توانیم آن را با هم بسازیم را دوست دارم. امیدوارم برای مدت طولانی در این باشگاه بمانم و اینجا خوشحالم. تجربه فتح لیگ قهرمانان در سن 19 سالگی (با رئال) و گام مورد نیاز برای اینتر جهت پیشروی در این رقابت ها؟ برای صعود ما کمبود برخی از جزئیات حس می شد. باید یکدیگر را بهتر میشناختیم. حسرت برای حذف همچنان باقی است، اما قدرتمند هستیم. درباره تیم ما در اروپا نیز صحبت خواهد شد. انتقادات از زیبا بازی نکردن اینتر؟ فوتبال فیلم نیست. در فوتبال برای برنده شدن در هر بازی و قهرمانی، گل زدن و گل نخوردن مهم است نه چیز دیگر.
مرتضی بابایی
17 آوریل 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.