اخبار برگزیده

21 ژانویه 2018

اینتر ۱ – ۱ آاس رم: تساوی های متوالی افعی ها در سری آ

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

انتقال رامیرز به اینتر تقریبا قطعی است. او چین را ترک کرده است

 

اینتر دات آی آر _ رامیرز به لطف مالکیت سانینگ بر دو باشگاه اینتر و جیانگسو ، در ژانویه بین این دو باشگاه به صورت قرضی جابجا خواهد شد.

 

کوریره دلا اسپورت مدعیست رامیرز هافبک سابق چلسی اولین ورودی اینتر در ژانویه خواهد بود و انتقال تقریبا قطعیست. لیگ چین اکنون به اتمام رسیده و این بازیکن برزیلی که بخاطر مصدومیت زانو مدتی دور از میادین بوده با ترک این کشور اکنون برای ریکاوری در انگلستان و در کمپ چلسی در منطقه ی Cobham لندن حضور دارد و به دنبال شرایط بهتر جسمانی خود است و در ذهنش فقط یک هدف دارد ؛ آمادگی هرچه زودتر برای اینتر.
رامیرز پس از استراحتی چند روزه ، برای ماه دسامبر(سه هفته بعد) در میلانو حضور خواهد داشت تا کارش را زیر نظر لوچانو اسپالتی آغاز کند. پاسخ مثبت برای انتقال قرضی نیز از راه خواهد رسید و این یک مشکل بزرگ برای انتقال نیست چراکه این گروه ثروتمند چینی مالک هر دو باشگاه اینتر و جیانگسو است و پیش از این در ژانویه 2017 نیز شاهد انتقال قرضی ترنت سینسبری مدافع استرالیایی از تیم چینی به جمع نراتزوری ها بوده ایم. والتر ساباتینی مدیر فنی تیمهای تحت مالکیت سانینگ نیز در سفر اخیرش به چین در مورد انتقال رامیرز به ایتالیا با مقامات این کمپانی گفتگو داشته است. ایجنت او نیز با مدیران سانینگ در تماس مداوم است و خود بازیکن نیز برای پاسخ مثبت به اینتر اشتیاق دارد  زیرا علاوه بر پوشیدن لباس باشگاهی مثل اینتر ، زندگی در شهر میلان نیز برای او و خانواده اش خوشایند خواهد بود و حتی این شانس را دارد که در طول مدت حضور 6 ماهه در اینتر ، شانس دعوتش به تیم ملی برزیل را برای جام جهانی 2018 روسیه افزایش دهد. گفتنیست رامیرز در ژانویه 2016 با رقم 28 میلیون یورو از چلسی به جیانگسو پیوسته بود.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد