اخبار برگزیده

18 ژانویه 2020

“انتقاد مورینیو؟ من و ژوزه یکدیگر را می شناسیم و مشکلی نیست”

18 ژانویه 2020

برای انتقال لاتسارو به نیوکاسل فقط توافق شخصی با وی باقی مانده است

18 ژانویه 2020

احتمال راضی شدن فنرباحچه در مورد موزس وجود دارد؛ پولیتانو…

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

انقلاب تکمیل شد؛ آغاز دوران جدید اینتر با بیرون شدن 4 شخصیت منفی

اینتر دات آی آر _ انتقال ایکاردی به پی اس جی به صورت قرضی رایگان و با حق خرید 70 میلیون یورویی خواهد بود.

مائورو ایکاردی روز دوشنبه هم قرارداد خود را با اینتر تمدید کرد و هم قرارداد قرضی خود با پی اس جی را به امضا رساند تا حداقل در فصل 2019-2020 در اینتر حضور نداشته باشد. این انتقال به صورت قرضی رایگان و با حق خرید 70 میلیون یورویی است و این عملیات برای همه طرفین یک پیروزی محسوب خواهد شد.

اینتر از شر یک بازیکن که در پروژه آنها جایی نداشت خلاص شده و همچنین این جدایی باعث می شود این باشگاه در پرونده شکایت او که نتیجه نامشخصی داشت، تبرئه شود. همچنین این بازیکن دیگر در ایتالیا نخواهد بود و گمانه زنی ها در مورد انتقالش به یووه، روز گذشته پایان یافت (اینتر نمی خواست او را به یووه بدهد).

ایکاردی اکنون قرار است در لیگی بازی کند که از نظر تئوری این موضوع را به ذهن می رساند که او در آنجا کار سختی برای عملکردی خوب نخواهد داشت. این باعث می شود حتی اگر پی اس جی در پایان فصل، بند حق خرید 70 میلیون یورویی ایکاردی را فعال نکرد (که بعید است)، مشکلی برای پیدا شدن تیمی تازه در تابستان 2020 برای او به وجود نیاید.

این انتقال برای پاری سن ژرمن نیز یک پیروزی محسوب می شود چرا که نه تنها یک مهاجم میانی با کیفیت دیگر به تیم آنها اضافه شده، بلکه از آنجا که قرارداد کاوانی در انتهای فصل به اتمام  می رسد، بنابراین این باشگاه فرانسوی احتمالا سال آینده نباید نگران پیدا کردن جایگزین او باشد زیرا می تواند قرارداد قرضی مهاجم آرژانتینی را با قیمتی مناسب دائمی کند.

مدت زمان حضور ایکاردی در اینتر از 9 جولای 2013 تا دوم سپتامبر 2019، دقیقا 2246 روز بوده است. روز گذشته (دوشنبه) روز شلوغی بود و این روز با جلسه ای در هتلی در مرکز شهر میلان بین مدیران اینتر که تازه از کالیاری بازگشته بودند با وندا نارا شروع شد. در آن جلسه بزرگترین مانع برای جدایی ایکاردی یعنی تمدید قرارداد از میان برداشته شد چراکه او حاضر شد به تمدید تا 2022 پاسخ مثبت بدهد. همزمان گفتگو بین دو باشگاه اینتر و پی اس جی نیز در حال پیش رفتن بود و در نهایت مهاجم 26 ساله به همراه همسرش به فرودگاه مالپنسا رفتند تا به پاریس سفر کنند.

ساعت 4:30 بعدازظهر به وقت ایتالیا(19 به وقت ایران) وندا نارا به همراه گابریله جیوفریدا واسطه معامله وارد ساختمان باشگاه پی اس جی شدند در حالی که ایکاردی نیز تست های پزشکی را شروع کرد. سپس مائوریتو ساعت 20:40 به وقت ایتالیا وارد ساختمان باشگاه پاری سن ژرمن شد تا قراردادها را امضا کند، عکس بگیرد و مصاحبه را انجام دهد (قرارداد ساعت 22:30 به وقت ایتالیا امضا شد). ایکاردی سپس ساعت 23:15 دقیقه ساختمان باشگاه فرانسوی را ترک کرد و در بیرون از آن حاضر به مصاحبه نشد.

همانطور که گفته شد، این تمدید قرارداد ایکاردی با اینتر بود که جدایی او را تسهیل کرد. اگر بند حق خرید وی فعال نشود، او با بازگشت به اینتر 7 میلیون یورو دستمزد خواهد داشت. در صورتی که قرارداد قرضی وی دائمی شود نیز قراردادش با پاری سن ژرمن تا 2024 معتبر خواهد بود و در پی آن، ایکاردی از فصل 2020-2021، دستمزدی 8 میلیون یورویی در این باشگاه خواهد داشت که این رقم حداکثر با پاداش ها به 10 میلیون خواهد رسید. در فصل 2019-2020 یعنی فصل جاری نیز دستمزد او در این باشگاه 7 میلیون یورو بعلاوه پاداش ها خواهد بود.

برای درک ساده تر: ایکاردی اگر در فرانسه بماند از نظر اقتصادی شرایطی عالی نسبت به اینتر خواهد داشت اما منطق واقعا در این داستان اهمیتی نخواهد داشت. انقلاب در اینتر تکمیل شده است و اسپالتی، ایکاردی، پریشیچ و ناینگولان همگی از اینتر بیرون شده اند. نمادها و شخصیت های منفی فصل گذشته دیگر در تیم نخواهند بود و این یعنی اینتر با وجود مشکلات گذشته فرصتی برای شروع تازه خواهد داشت. آنچه خواندید گزارش کاملی است که در چاپ روز سه شنبه گاتزتا دلا اسپورت منتشر شده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد