اخبار برگزیده

18 ژانویه 2020

“انتقاد مورینیو؟ من و ژوزه یکدیگر را می شناسیم و مشکلی نیست”

18 ژانویه 2020

برای انتقال لاتسارو به نیوکاسل فقط توافق شخصی با وی باقی مانده است

18 ژانویه 2020

احتمال راضی شدن فنرباحچه در مورد موزس وجود دارد؛ پولیتانو…

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اولین صحبت های ایکاردی پس از امضای قرارداد با پی اس جی

اینتر دات آی آر _ مهاجم آرژانتینی میگوید انتقالش به پی اس جی گام بزرگی در دوران حرفه ای اوست.

مائورو ایکاردی دوشنبه شب در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی با پاری سن ژرمن قرارداد امضا کرد و سپس مصاحبه ای با تلویزیون این باشگاه انجام داد:

مائورو از اینکه تبدیل به بازیکن جدیدی در پی اس جی شده ای چه احساسی داری؟

من خوشحالم و بازی کردن برای باشگاهی مثل پاریسن ژرمن چالشی بزرگ برای من خواهد بود. این یک گام بزرگ در دوران حرفه ای من است و امیدوارم لحظات خارق العاده ای را در اینجا تجربه کنم و نهایت توانم را برای این باشگاه بگذارم.

تو به تیمی آمده ای که بازیکنان عالی زیادی دارد…

رقابت با آنها یک چالش واقعی است. این موضوع که قادرم در سطحی بالا بازی کنم مایه خرسندی است و آمدن به پی اس جی به لطف حضور این بازیکنان به من اجازه می دهد تا همیشه در چنین سطح بالایی باشم. همه بازیکنان آرژانتینی پی اس جی و ادینسون کاوانی را می شناسم. قبلا با نیمار نیز مواجه شده ام و او را نیز می شناسم. می دانم که قرار است با چنین بازیکنانی کار کنم و این برای من خاص است.

هدف تو با پی اس جی چه خواهد بود؟

من اکنون به اینجا آمده ام و تمایل زیادی به کسب عناوین و قهرمانی ها دارم. پاری سن ژرمن در فرانسه تیمی برجسته و چیره محسوب می شود و در سال های اخیر جامهای زیادی به دست آورده است. این تیم رقابتی است و طرفداران می خواهند به ما برای بردن عناوین کمک زیادی کنند. من امیدوارم تا حد امکان در موفقیت های بعدی پی اس جی با زدن گل های بسیار، سهیم باشم. من یک مهاجم میانی هستم و گلزنی نقطه قوت من است. این تیم دارای بسیاری از بازیکنان مستعد است که بخش مهمی از آنها در خط حمله بازی می کنند و می خواهند در زدن گل و مهیا کردن پاس گل سهمیم باشند. مطمئنم که کاملا در سیستم بازی تیم سازگار خواهم شد.

تفاوت سری آ و لیگ فرانسه؟

سری آ لیگی است که به دفاعی بودن شناخته می شود و گلزنی در آن سخت می باشد. اکنون لحظه شماری می کنم که بازی در لیگ فرانسه را نیز تجربه کنم. تشنه یادگیری و مواجهه با چالش های جدید هستم.

قبلا به پاریس آمده بودی؟

از پاریس زیاد شناخت ندارم زیرا به این شهر خیلی کم و فقط در تعطیلات آمده ام. اکنون قرار است در اینجا زندگی کنم و می توانم بیشتر آن را کشف کنم. هرگز فرصتی برای بازی در ورزشگاه پارک دو پرنس نداشته ام و دیگر نمی توانم برای بازی در آن و مقابل طرفداران بیش از این صبر کنم.

تو یکی از بازیکنان شناخته شده ای هستی که در مسابقات مهم خوب می توانی گل به ثمر برسانی.

بازی کردن در مسابقات مهم یکی از بهترین تجربه های فوتبال است. در ایتالیا دربی ها و مسابقات زیادی بین رقبا وجود دارد و من این مسابقات را خوب می شناسم. من می خواهم این مسابقات مهم را در پاری سن ژرمن نیز تجربه کنم.
    

هیچ نظری وجود ندارد