اخبار برگزیده

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

“ایکاردی و پریسیچ بازیکنان خیلی بزرگی نیستند”

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

کانسلو در بازی با بنونتو در دسترس خواهد بود

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

“واکنش تیم در نیمه اول خوب بود”

برترین گلزنان لیگ

دیبالا

یوونتوس

8 گل

ایموبیله

لاتزیو

6 گل

ایکاردی

اینتر

5 گل

مرتنس

ناپولی

5 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

4 گل

پرسیچ

اینتر

3 گل

ژکو

رم

3 گل

ثریائو

اودینزه

3 گل

کوترونه

میلان

2 گل

لیاییچ

تورینو

2 گل

سوسو

میلان

2 گل

کسیه

میلان

1 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ٣ – فیورنتینا ٠ : اُمیدوارى هواداران در شروع فصل جدید

اینتر دات آى آر _ نراتزورى در اولین هفته ى سرى آ در فصل ٢٠١٧-١٨ در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف تیم فیورنتینا رفت.

 

در همان دقایق اولیه اینتر براى گل زدن تلاش کرد. دقیقه ى ۵ مائورو ایکاردى در محوطه ى جریمه صاحب توپ شد و داوید آستورى بر روى کاپیتان اینتر مرتکب خطا شد؛ داور نقطه ى پنالتى را نشان داد و ایکاردى پشت توپ ایستاد و به راحتى توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه ى ١١ وسینو شانس خود را امتحان کرد و از پشت محوطه ى جریمه اقدام به شوتزنى کرد اما شوت وى از بالاى دروازه به بیرون رفت. دقیقه ى ١٣ کارلوس سانچز از فیورنتینا به دلیل خطا بر روى والرو از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ى ١۵ باز هم افعى ها به گل رسیدند. ایوان پریسیچ توپ را به زیبایى سانتر کرد و ایکاردى با ضربه ى سر دیدنى اینتر را ٢-٠ جلو انداخت.

دقیقه ى ٢٧ هندانوویچ ضربه ى سر سیمئونه را به زیبایى دفع کرد. دقیقه ى ٢٩ پریسیچ تک به تک شد اما توپ را براى کاندروا فرستاد و مدافعان فیوره توپ را قطع کردند. دقیقه ى ٣٣ ضربه ى سانچز به بیرون رفت. دقیقه ى ۴۵ ایکاردى قطع توپ کرد و مى توانست هتریک کند اما دروازه بان فیوره توپ را جمع کرد. پایان نیمه اول با نتیجه ى ٢-٠ به نفع اینتر به پایان رسید.

در نیمه ى دوم بازى متعادلتر دنبال شد و نراتزورى تلاش مى کرد نتیجه را حفظ کند. دقیقه ى ۵٨ کریستوفورو موقعیتى را به دست آورد اما نتوانست دروازه ى اینتر را تهدید کند. دقیقه ى ۶۴ ماریو به جاى والرو وارد بازى شد.دقیقه ٧١ بروزوویچ به جاى گالیاردینى وارد زمین شد. دقیقه ى ٧٩ پریسیچ گل سوم را به ثمر رساند و خیال هواداران را راحت کرد. دقیقه ى ٨١ ادر به جاى ایکاردى وارد مسابقه شد در پایان افعى ها با نتیجه ى قاطع ٣-٠ پیروز شدند و سرى آ را با قدرت شروع کردند.

    

یک نظر