اخبار برگزیده

18 مارس 2018

سمپدوریا 0-5 اینتر : پوکر کاپیتان در لوییجی فراری

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ٣ – فیورنتینا ٠ : اُمیدوارى هواداران در شروع فصل جدید

اینتر دات آى آر _ نراتزورى در اولین هفته ى سرى آ در فصل ٢٠١٧-١٨ در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف تیم فیورنتینا رفت.

 

در همان دقایق اولیه اینتر براى گل زدن تلاش کرد. دقیقه ى ۵ مائورو ایکاردى در محوطه ى جریمه صاحب توپ شد و داوید آستورى بر روى کاپیتان اینتر مرتکب خطا شد؛ داور نقطه ى پنالتى را نشان داد و ایکاردى پشت توپ ایستاد و به راحتى توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه ى ١١ وسینو شانس خود را امتحان کرد و از پشت محوطه ى جریمه اقدام به شوتزنى کرد اما شوت وى از بالاى دروازه به بیرون رفت. دقیقه ى ١٣ کارلوس سانچز از فیورنتینا به دلیل خطا بر روى والرو از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ى ١۵ باز هم افعى ها به گل رسیدند. ایوان پریسیچ توپ را به زیبایى سانتر کرد و ایکاردى با ضربه ى سر دیدنى اینتر را ٢-٠ جلو انداخت.

دقیقه ى ٢٧ هندانوویچ ضربه ى سر سیمئونه را به زیبایى دفع کرد. دقیقه ى ٢٩ پریسیچ تک به تک شد اما توپ را براى کاندروا فرستاد و مدافعان فیوره توپ را قطع کردند. دقیقه ى ٣٣ ضربه ى سانچز به بیرون رفت. دقیقه ى ۴۵ ایکاردى قطع توپ کرد و مى توانست هتریک کند اما دروازه بان فیوره توپ را جمع کرد. پایان نیمه اول با نتیجه ى ٢-٠ به نفع اینتر به پایان رسید.

در نیمه ى دوم بازى متعادلتر دنبال شد و نراتزورى تلاش مى کرد نتیجه را حفظ کند. دقیقه ى ۵٨ کریستوفورو موقعیتى را به دست آورد اما نتوانست دروازه ى اینتر را تهدید کند. دقیقه ى ۶۴ ماریو به جاى والرو وارد بازى شد.دقیقه ٧١ بروزوویچ به جاى گالیاردینى وارد زمین شد. دقیقه ى ٧٩ پریسیچ گل سوم را به ثمر رساند و خیال هواداران را راحت کرد. دقیقه ى ٨١ ادر به جاى ایکاردى وارد مسابقه شد در پایان افعى ها با نتیجه ى قاطع ٣-٠ پیروز شدند و سرى آ را با قدرت شروع کردند.

    

یک نظر

  • نباید گول این بازیو بخوریم ویولا ضعیف شده عیار تیممون هفته دوم با رم مشخص میشه بجاى مهاجم (شیک) باید دفاع (ناستازیج یا مانگالا) بخریم