اخبار برگزیده

17 نوامبر 2017

“شکست ناپذیری اینتر تا اینجای فصل باعث افتخار ماست”

16 نوامبر 2017

کنسل شدن انتقال رامیرز به اینتر ؟

16 نوامبر 2017

فلینی منچستر را به صورت آزاد ترک میکند ؛ اینتر یکی از گزینه ها برای او

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

14 گل

ایکاردی

اینتر

11 گل

دیبالا

یوونتوس

11 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

ژکو

رم

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

هیگوایین

یوونتوس

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

فالکه

تورینو

5 گل

پاتزینی

ورونا

4 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ٣ – فیورنتینا ٠ : اُمیدوارى هواداران در شروع فصل جدید

اینتر دات آى آر _ نراتزورى در اولین هفته ى سرى آ در فصل ٢٠١٧-١٨ در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف تیم فیورنتینا رفت.

 

در همان دقایق اولیه اینتر براى گل زدن تلاش کرد. دقیقه ى ۵ مائورو ایکاردى در محوطه ى جریمه صاحب توپ شد و داوید آستورى بر روى کاپیتان اینتر مرتکب خطا شد؛ داور نقطه ى پنالتى را نشان داد و ایکاردى پشت توپ ایستاد و به راحتى توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه ى ١١ وسینو شانس خود را امتحان کرد و از پشت محوطه ى جریمه اقدام به شوتزنى کرد اما شوت وى از بالاى دروازه به بیرون رفت. دقیقه ى ١٣ کارلوس سانچز از فیورنتینا به دلیل خطا بر روى والرو از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ى ١۵ باز هم افعى ها به گل رسیدند. ایوان پریسیچ توپ را به زیبایى سانتر کرد و ایکاردى با ضربه ى سر دیدنى اینتر را ٢-٠ جلو انداخت.

دقیقه ى ٢٧ هندانوویچ ضربه ى سر سیمئونه را به زیبایى دفع کرد. دقیقه ى ٢٩ پریسیچ تک به تک شد اما توپ را براى کاندروا فرستاد و مدافعان فیوره توپ را قطع کردند. دقیقه ى ٣٣ ضربه ى سانچز به بیرون رفت. دقیقه ى ۴۵ ایکاردى قطع توپ کرد و مى توانست هتریک کند اما دروازه بان فیوره توپ را جمع کرد. پایان نیمه اول با نتیجه ى ٢-٠ به نفع اینتر به پایان رسید.

در نیمه ى دوم بازى متعادلتر دنبال شد و نراتزورى تلاش مى کرد نتیجه را حفظ کند. دقیقه ى ۵٨ کریستوفورو موقعیتى را به دست آورد اما نتوانست دروازه ى اینتر را تهدید کند. دقیقه ى ۶۴ ماریو به جاى والرو وارد بازى شد.دقیقه ٧١ بروزوویچ به جاى گالیاردینى وارد زمین شد. دقیقه ى ٧٩ پریسیچ گل سوم را به ثمر رساند و خیال هواداران را راحت کرد. دقیقه ى ٨١ ادر به جاى ایکاردى وارد مسابقه شد در پایان افعى ها با نتیجه ى قاطع ٣-٠ پیروز شدند و سرى آ را با قدرت شروع کردند.

    

یک نظر

  • نباید گول این بازیو بخوریم ویولا ضعیف شده عیار تیممون هفته دوم با رم مشخص میشه بجاى مهاجم (شیک) باید دفاع (ناستازیج یا مانگالا) بخریم