اخبار برگزیده

21 آوریل 2018

“اینتر کمتر از رم و لاتزیو نیست. وسینو میتواند از ابتدا بازی کند”

21 آوریل 2018

رومانو : اینتر قیمت ماریو را تعیین کرده است

21 آوریل 2018

توهیر و گالیانی تحت تحقیق و رسیدگی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

ایجنت گایتان : “چه کسی هست که دوست نداشته باشد برای اینتر بازی کند؟”

 

اینتر دات آی آر _ مدیر برنامه های بازیکن آرژانتینی اتلتیکو مادرید میگوید بزودی به اروپا خواهد آمد تا اگر پیشنهادی برای موکلش وجود داشته باشد به بررسی آنها بپردازد. 

 

خوزه ایربارن ایجنت نیکلاس گایتان وینگر اتلتیکو مادرید که گفته میشود ممکن است با ژائو ماریو معاوضه شود به اف سی اینتر نیوز گفت :

“نیکلاس میتواند اتلتیکو را ترک کند زیرا ایده این است که او با توجه به اینکه زمان بازی در اختیار ندارد بتواند بازی کند. چندین گزینه وجود دارد ولی با این حال او در حال حاضر هنوز بازیکن اتتلیکو مادرید است. اینتر ؟ چیزی در این مورد نمیدانم. اما آگاهم که چندین باشگاه به موکلم علاقمندند. مهم ترین چیز این واقعیت است که او یک برچسب قیمت و دستمزدی دارد . چه قیمتی؟ باید از مدیریت اتلتیکو مادرید بپرسید. خواهیم دید که بهترین گزینه برای آنها چیست و در نهایت با مقایسه تمام گزینه ها بهترین راه حل را انتخاب خواهیم کرد. اینتر باشگاه بزرگیست و چه کسی هست که نخواهد برای آنها بازی کند و در شهری مثل میلان زندگی نکند ؟ اما تکرار میکنم نمیتوانم اطلاعات دقیقی به شما بدهم زیرا اتلتیکو مادرید ما را از پیشنهادات احتمالی آگاه نکرده است. هفته ی آینده در اروپا خواهم بود تا اگر پیشنهادی باشد آنها را ارزیابی کنم. مهم این است که در پایان همه اعم از اتلتیکو مادرید ، گایتان و تیم جدید احتمالی راضی باشند. گایتان فوتبالیستی فوق العاده و فراتر از آن ، فردی فوق العاده است ؛ کسی که اولین نفر به تمرینات می آید و آخرین نفر آن را ترک میکند. این درست است که او بازی نمیکند اما او همواره به مربیان و باشگاه احترام میگذارد و این احترام را ادامه خواهد داد. نیکلاس یک حرفه ای عالی است . در حال حاضر او یک بازیکن غیر اتحادیه اروپا محسوب میشود اما بزودی پاسپورت اتحادیه اروپا برای او صادر خواهد شد. “
    

هیچ نظری وجود ندارد