اخبار برگزیده

21 آوریل 2018

“اینتر کمتر از رم و لاتزیو نیست. وسینو میتواند از ابتدا بازی کند”

21 آوریل 2018

رومانو : اینتر قیمت ماریو را تعیین کرده است

21 آوریل 2018

توهیر و گالیانی تحت تحقیق و رسیدگی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر از فروش بازیکنان جوانش میتواند 20 میلیون یورو سرمایه کسب کند

 

اینتر دات آی آر _ نراتزوری ها احتمالا به مانند تابستان قبل بازیکنانی را از تیم پریماورا خود به فروش خواهند رساند.

 

طبق گزارش امروز توتو اسپورت نراتزوری ها باید تا تاریخ 30 ژوئن 2018 (10 تیر ماه)، حدود 30 تا 40 میلیون یورو سرمایه کسب کنند تا تعهد خود به پارامترهای فرپلی مالی یوفا را اثبات کرده باشند. حال گاتزتا دلا اسپورت در نسخه ی امروزش گزارش میدهد اینتر میتواند 20 میلیون یورو از بازیکنان جوانش بدست بیاورد. حدود 40 بازیکن جوان از اینتر یا اکنون در تیم پریماورا (زیر 19 سال) این تیم عضویت دارند که با توجه به سنشان نمیتوانند سال بعد نیز در تیم جوانان باقی بمانند و یا اینکه به تیم های دیگر قرض داده شده اند.
بازیکنان قرضی و بازیکنانی که بین سال های 1998 و 1999 به دنیا آمده اند میتوانند به فروش برسند و یا برخی از آنها مجددا قرض داده شوند. در صورت فروش ، اینتر حق بازخرید مجددی برای خود در معامله وارد خواهد کرد درست مثل آنچه که در ژانویه برای فدریکو والیتی و آندره آ پینامونتی اتفاق افتاد و آنها در آستانه ی پیوستن به ساسولو بودند و در آخرین لحظات همه چیز کنسل شد.
پینامونتی یک دارایی برای باشگاه محسوب می شود و اینتر در صورت فروش او حتما بند بازخرید درقراردادش اعمال خواهد کرد تا در آینده بتواند او را بخدمت بگیرد. یک مثال میتواند فرانچسکو باردی باشد که در صورت رخ دادن شرایطی ، فروزینونه باید با پرداخت یک میلیون یورو قرارداد قرضی اش را دائمی کند. مثالی دیگر ری مانای است که بصورت قرضی در گرانادا حضور دارد. اگر این باشگاه اسپانیایی تصمیم به فعال کردن حق خرید خود بگیرد نراتزوری یک میلیون یورو دشت خواهد کرد. جورج پوشکاش بخوبی در نوارا مشغول کار است و اگر این روندش را حفظ کند میتواند به هدفی برای سایر باشگاهها تبدیل شود. نیکولو زانیولو و ینس اودگارد دو بازیکن فعلی پریماورا اینتر ، مواردی خاص هستند. این دو بازیکن که تابستان قبل هرکدام به مبلغ حدود 1.5 میلیون یورو خریداری شدند در صورت فروش میتوانند سود خوبی برای نراتزوری ها داشته باشند. اسامی دیگر که میتوانند اینتر را صاحب پول کنند نیز فورته ، کارارو و فدریکو دی مارکو هستند. اینها همه آنالیزهایی هستند که اینتر در هفته های آتی انجام خواهد داد.

    

هیچ نظری وجود ندارد