اخبار برگزیده

28 می 2020

پرس و جوی سه باشگاه در مورد ماریو

28 می 2020

ادعای اکیپ: علاقه اینتر به لاکازت اما…

28 می 2020

به روز رسانی وضعیت مارتینز به گزارش رومانو؛ عدم عقب نشینی بارسا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

اینتر دات آی آر _ ژیرو گزینه ایده آلی برای کونته خواهد بود.

اولیویه ژیرو، مهاجم چلسی انتخاب سوم فرانک لمپارد برای بازی در نقش مهاجم است(پس از آبراهام و باتشوایی) و تاکنون فقط 211 دقیقه برای آبی ها در این فصل بازی کرده است. این بازیکن اگر می خواهد شانس برای بازی در یورو 2020 با لباس فرانسه داشته باشد باید بیشتر بازی کند و به همین دلیل جدایی او از چلسی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر باشد.

آنتونیو کونته به دنبال یک مهاجم است تا به منظور برداشتن باری از روی شانه های لوکاکو، سیستم چرخشی را مورد استفاده قرار دهد و ویژگی های ژیرو مثل تجربه، قدرت فیزیکی و شم گلزنی برای سرمربی نراتزوری ایده آل است. او 6 ماه زیر نظر کونته در چلسی سابقه کار دارد و در هفته های اخیر تماس هایی با مدیر برنامه هایش وجود داشته که این بازیکن نیز از انتقال به اینتر استقبال کرده است. دشان سرمربی فرانسه به ژیرو توصیه کرده برای از دست ندادن جایگاهش در تیم ملی تغییر تیم را در نظر بگیرد و کار مجدد او با کونته تضمینی برای از دست ندادن فرمش است. با توجه به اینکه از قرارداد ژیرو فقط 6 ماه زمان باقی مانده قیمت او نباید در ژانویه از 6-7 میلیون یورو بیشتر باشد. به زودی اینتر با چلسی تماس خواهد گرفت و نراتزوری که نمی تواند خود را با دستمزد 8 میلیون یورویی او مطابقت دهد به دنبال این خواهد بود با پیشنهاد قراردادی 18 ماهه این رقم را به او بپردازد. آنچه خواندید خلاصه ای از گزارشی است که در چاپ روز پنجشنبه گاتزتا دلا اسپورت منتشر شده است.

    

یک نظر

  • […] دی مارتزیو، بعید است این باشگاه در ژانویه به جذب اولیویه ژیرو فکر کند زیرا الکسیس سانچز از ابتدای ژانویه می تواند در […]