اخبار برگزیده

3 مارس 2021

شانزده خبر کوتاه روز دوم مارچ

2 مارس 2021

رسمی؛ لوکاکو بهترین بازیکن ماه فوریه سری آ شد

2 مارس 2021

سیزده خبر کوتاه روز اول مارچ

اینتر تقویت را به انقلاب ترجیح داده است

اینتر دات آی آر ـ پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۷ به طور رسمی بسته شد و حالا زمان آن رسیده است که به بررسی عملکرد کادر مدیریتی اینتر که به نظر میرسد سیر صعودی داشته اند، بپردازیم.

نراتزوری تابستان سال گذشته را در حالی شروع کرد که سانینگ اولین پنجره نقل و انتقالاتی را به عنوان مالک اینتر سپری میکرد.آنها با سرمایه گذاری قابل توجهی توانستند ژائو ماریو ، آنتونیو کاندروا و گابریل باربوسا را به خدمت گیرند.

در ژانویه نیز اینتر روبرتو گالیاردینی را به تیم افزود اما پس از تغییرات پیاپی بر روی نیمکت حاصل کار این شد که اینتر  نتواند جواز حضور در هیچ رقابت اروپایی را بدست آورد.

سرمربی جدید تیم لوچیانو اسپالتی در تابستان از رم به اینتر آمد و انتظار میرفت سانینگ بار دیگر سرمایه گذاری سنگینی را برای تیمانجام دهد.در عوض با این حال نقطه قوت نراتزوری در تابستان را میتوان نگه داشتن ستاره های تیم دانست.

چلسی با آنتونیو کاندروا در ارتباط بود و از آن طرف پیگیری جدی منچستریونایتد برای ایوان پریسیچ باعث نگرانی اینترستایی ها شده بود.

مدیران اینتر بر روی مبلغ ۵۰ میلیون یوروئی خود در ازای پریسیچ استوار ماندند و شیاطین سرخ نهایتا از پرداخت چنین مبلغی اجتناب کردند تا اسپالتی قادر باشد از یک بازیکن به زعم خودش کلیدی در ترکیب تیم بهره ببرد.

به طور گسترده تصدیق شد که نراتزوری قصد دارد با هدف تمرکز بر تقویت نقاط ضعف و ساختن آینده به ترمیم ترکیب دست بزند.

میلان اشکرینیارِ ۲۲ ساله اهل اسلواکی برای تقویت خط دفاعی خریده شد و باید در کنار میراندا به پیشرفت نحوه بازی کردن خود بپردازد.

اینتر فصل گذشته خصوصا در دفاع های کناری خود سست و متزلزل بود ، چیزی که با خرید دالبرت و کانسلو که هر دو ۲۳ سال دارند ، میتوان متوجه شد.

اور بانگا فصل پیش در پیدا کردن فرم خود در سری آ ناموفق بود و فروش او به سویا با خرید بورخا والرو پوشش داده شد.

پس از پیوستن بورخا به اینتر ماتیاس وسینو دیگر هم تیمی او در فلورانس نیز به اینتر آمد تا اسپالتی انتخاب های بیشتری برای میانه میدان داشته باشد.

پیرو آسیلیو مدیر ورزشی و والتر ساباتینی مدیر فنی باشگاه از ساختن آینده باشگاه نیز غافل نشدند و چندین بازیکن جوان آینده دار به خدمت گرفتند.

پس از یک مذاکره دنباله دار سرانجام در ددلاین یان کارامو از تیم کان به جمع فاکوندو کولیدیو ، ینس اودگارد ، فلور فن دن ایندن ، نیکولو زانیولو و آلساندرو باستونی پیوست و این بازیکنان نوید آینده ی امید بخشی را به اینتر میدهد.

البته  برخی از این بازیکنان به نظر میرسد همین حالا به تیم اضافه نخواهند شد.کولیدیو که تا زمستان امسال و پیش از ۱۸ سالگی نمیتواند به اینتر بپیوندد و آلساندرو باستونی نیز دو فصل را در آتالانتا برای بیشتر بازی کردن باقی خواهد ماند.

از طرفی دیگر هنوز این نا امیدی برای هواداران اینتر باقی مانده است که در خط دفاعی اینتر خرید دیگری نکرده است و آندره آ رانوکیا به عنوان گزینه پشتیبان در تیم باقی مانده است.

با این حال باید منتظر ماند و دید ترکیب اسپالتی و ساباتینی که به تازگی به نراتزوری پیوسته اند چه نتیجه ای را رقم خواهند زد ؛اما از همین حالا میتوان گفت که اینتر تقویت تیم را به انقلاب کردن در ترکیب ترجیح داده است،درست بر خلاف پسرعمو های همشهری خود.

ورودی ها :اسکرینیار ، والرو ، وسینو ، کانسلو ، دالبرت ، کارامو و پادلی

خروجی ها : پالاسیو ، بانگا ، مدل ، موریو ، کندوگبیا ، بیابیانی ، یووتیچ ، گابیگل

    

هیچ نظری وجود ندارد