اخبار برگزیده

30 مارس 2020

مارتینز به دنبال جدایی از اینتر نیست اما…

29 مارس 2020

گوارو: گواردیولا همچنان به دنبال اشکرینیار؛ احتمال انجام معاوضه

29 مارس 2020

برای کالیاری حفظ ناینگولان دشوار خواهد بود؛ قیمت درخواستی اینتر

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“اینتر دو گل به لاتزیو تقدیم کرد؛ اریکسن؟…”

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری می گوید بازیکنانش باید از نظر شخصیت رشد کنند.

پس از شکست اینتر برابر لاتزیو در المپیکو، کونته به اسکای گفت:

فکر می کنم عملکرد خوبی را از تیم شاهد بودیم اما نتیجه را دوست نداشتم و نحوه دریافت هر دو گل به گونه ای بود که انگار آنها را به حریف تقدیم کردیم (هدیه دادیم). بی عیب و نقص نبودیم اما در چنین بازی های مهمی جزئیات می توانند در نتیجه تعیین کننده باشند. این بخشی از روند رشد ما است و شاهد بی تجربگی هایی در بازی بازیکنانمان بودیم و آنها باید در این شرایط سعی کنند آرامش بیشتری داشته باشند. روی دو صحنه گل لاتزیو عملکرد خوبی نداشتیم. ما در این فصل در بازی های دیگری نیز شده بود که جلو بیفتیم و امتیازات را از دست بدهیم. برای مثال در بازی با دورتموند و بارسلونا که بازی در دست ما بود و در نهایت باخت نصیبمان شد. همانطور که گفتم این مسیر و روند رشد ما است و ما باید آن را طی کنیم تا بتوانیم با هر موقعیتی به نحوی درست رو به رو شویم. انگار در نیمه دوم ترسیده بودیم و این وضعیت باید بهبود پیدا کند. بازیکنانم تلاش زیادی کردند و بخاطر همین از آنها تشکر می کنم.

کونته در ادامه نیز گفت:

ما در تلاشیم تیم های صدرنشین را اذیت کنیم و این بازی مصافی رو در رو با لاتزیو بود و ما باید افتخار کنیم که با حضور در جایگاه اول جدول رده بندی به این بازی پای گذاشته بودیم. در عین حال اگر می خواهیم برای سایر مدعیان دردسرساز باشیم باید پیشرفت کنیم. تصور می کردم که مسابقه متعادلی را شاهد باشیم و تیمی بر تیم مقابل خود تسلط نداشته باشد. هر دو تیم با هویت تاکتیکی مشخص و دقیقی بودند و هر دو در تلاش بودند بازی خود را کنند و سه امتیاز را به دست آورند. نتیجه بازی با دو گلی تعیین شد که از نظر من کاملا قابل اجتناب بود. گل اول لاتزیو و عدم هماهنگی بین دروازه بان و مدافعان؟ نمی خواهم به جزئیات بپردازم اما باید در چنین شرایطی خونسرد تر و مطمئن تر باشیم. گاهی اوقات ما بسیار آشفته می شویم در حالی که باید آرام باقی بمانیم و از کارهایی که در طول هفته انجام می دهیم بیاموزیم. باید از نظر شخصیت رشد کنیم زیرا ما پیروز یک نبرد رو در رو بودیم (نیمه اول) اما در نیمه دوم در پاس های خود ترسو ظاهر شدیم. نمی دانم چرا وحشت زده و ترسو به نظر می رسیدیم اما پس از اینکه دو بر یک عقب افتادیم دوباره در بازی کردن با توپ بهتر شدیم و دوباره حمله کردن به آنها را شروع کردیم. شاید وقتی از حریف جلو بودیم، به طور ناخودآگاه در تلاش برای حفظ نتیجه بودیم درحالی که ادامه دادن به حمله بهترین راه دفاع است. این ها سنگ های زیر پا و موانع حرکت هستند و این روند رشد است و بسیاری از شاگردانم در حال بازی کردن سبکی از فوتبال هستند که به آن عادت ندارند و من دوست دارم بازیسازی از عقب شروع شود.

کونته در مورد اریکسن و امکان استفاده از او بعنوان هافبک هجومی پشت مهاجم نیز گفت:

من معتقدم در هر وضعیت باید بین حرکات در فاز هجومی و دفاعی تعادل وجود داشته باشد. ما نباید به این فکر کنیم که یک بازیکن می تواند سرنوشت را تغییر دهد. نیاز داریم آرام باقی بمانیم و اجازه دهیم بازیکنان جدید به درستی در تیم جا بیفتند. نباید فکر کنیم که یک بازیکن می تواند همه چیز را تغییر دهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد