اخبار برگزیده

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

20 ژانویه 2018

دی مارتزیو : اینتر و بنفیکا در آستانه حل و فصل قرارداد باربوسا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“اینتر رقیب ناپولی و یوونتوس برای کسب اسکودتو است”

اینتر دات آی آر _ روبرتو مانچینی در گفت و گویی با رادیو دی جی در مورد اینتر و وضعیت کنونی تیم اینگونه اظهار نظر کرد: “اینتر تیمی است که برای ساختش مدتی وقت صرف شده و برای همین قدرتمند هستند. ناپولی نیز فوتبال زیبایی ارائه می دهد و بازیکنانی دارند که مدت زیادی در کنار یکدیگر مشغول بازی هستند که این امر کمک زیادی به آن ها می کند. لاتزیو نیز عملکرد خوبی داشته و برای سیمونه اینزاگی بسیار خوشحال هستم. با احترامی که برای میلان قائل هستم، آن ها به زمان بیسشتری نیاز دارند، کار کردن با تغییراتی که آن ها داشته اند اصلاً آسان نیست. مسلماً یوونتوس هر سال نمی تواند قهرمان اسکودتو بشود پس اینتر و ناپولی رقبای سر سختی برای یووه خواهند بود، البته رم نیز ممکن است شگفتی ساز شود”
مانچینی در مورد تیم کنونی خود، زنیت، گفتگو را اینطور ادامه داد: “تیم زنیت؟ احساس راحتی بسیار در آن جا دارم، تیمی جوان داریم که عملکرد قابل قبولی ارائه داده است. بازیکنان مهمی برای جوان تر شدن تیم، از زنیت کنار گذاشته شدند، به هر حال ما اول هستیم و من رضایتِ بسیار دارم”
مربی سابق اینتر نهایتاً درباره تیم ملی ایتالیا و وضعیت بونوچی جمع بندی می کند: “بونوچی بعد از مدت زمان زیادی تیمش را عوض کرد، و سختی هایی که پیش رویش است تماماً قابل پیش بینی بوده است. با احترامی که به تیم ملی می گذارم، اول از همه باید بگویم امیدوارم سهمیه جام جهانی را به دست آورند. البته که مایل هستم قبل از 70 سالگی سرمربی تیم ملی شوم، این آرزوی هر مربی ای است، اما هم اکنون آتزوری تنها باید در فکر کسب سهمیه باشد”

    

2 نظر