اخبار برگزیده

20 ژانویه 2020

پاسخ منفی اینتر به پیشنهاد معاوضه باستونی-کانسلو؟

20 ژانویه 2020

پولیتانو فقط رم را می خواهد؛ اختلاف جالوروسی با اینتر در مورد فرمول

20 ژانویه 2020

“گزینه حق خرید ایکاردی را به صورت مکتوب در اختیار داریم”

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر میخواهد صرف نظر از آینده ی ایکاردی جذب لوکاکو را نهایی کند اما…

اینتر دات آی آر _ مشکل اینتر برای جذب لوکاکو این است که منچستر یونایتد با فرمول انتقال قرضی دو ساله و با حق خرید اجباری مخالف است.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر مصمم است جذب روملو لوکاکو را نهایی کند و آنها میخواهند این کار را صرف نظر از اینکه آینده ی مائورو ایکاردی چه خواهد بود انجام دهند. در چند ساعت اخیر یووه برای جذب مهاجم بلژیکی وارد رقابت شده و پرس و جوهایی انجام داده است. این کار آنها احتمالا اختلال ایجاد کردن برای اینتر است اما نراتزوری نگران نیست.

اگر ژانگ میخواهد به پیشنهاد قرضی با حق خرید اجباری خود به منچستر یونایتد وزن بیشتری دهد آنها باید به رقم انتقال قرضی بیفزایند (اگر تا قبل از این، پیشنهاد برای انتقال قرضی 10 بود حالا باید این رقم زیاد تر شود). نکته ای که باعث کنجکاوی میشود این است که فردا لوکاکو به همراه منچستر یونایتد راهی تور آسیا میشود یا نه. اگر او در انگلستان باقی بماند این یعنی اینتر به جذبش نزدیک تر شده است. اما سیگنالهای رسیده از شهر منچستر نشان میدهد او فردا با هم تیمی هایش سوار بر هواپیما خواهد شد تا به استرالیا برود.

مشکل اصلی اینتر برای نهایی کردن این انتقال فرمول پیشنهادی است. منچستر یونایتد پول نقد میخواهد و این پول باید یکجا به آنها پرداخت شود تا بتوانند جایگزینی برای مهاجم تنومند خود پیدا کنند. دلیل دومی که منچستر یونایتد پول نقد و یکجا برای لوکاکو میخواهد این است که اگر از موضع خود کوتاه بیاد به طور غیر مستقیم قدرتش را در سایر مذاکرات روی میز خود مثل مذاکره با رئال مادرید برای پل پوگبا از دست میدهد.

    

هیچ نظری وجود ندارد