اخبار برگزیده

16 ژانویه 2021

چهار خبر کوتاه روز 16 ژانویه

16 ژانویه 2021

صحبت های کونته پیش از دیدار با یوونتوس

16 ژانویه 2021

“اسکودتو را می خواهم؛ مسی؟…”

اینتر ۰ – ۰ یوونتوس: شکست ناپذیری افعی ها ادامه دارد

اینتر دات آی آر _ افعی ها در هفته شانزدهم سری آ به مصاف یوونتوس رفتند. مانند بازی گذشته در ابتدای بازی بروزوویچ به جای گالیاردینی در خط هافبک ظاهر شد.

 

اوایل بازی اینتر پرس شدیدی می کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت. دقیقه هشت هندانوویچ ضربه مانزوکیچ را به زیبایی دفع کرد و توپ برگشتی را میراندا برگشت داد. دقیقه ۲۷ مهدی بن عتیه به دلیل خطا بر روی ایکاردی از داور کارت زرد گرفت و دقایقی بعد نیز بروزوویچ کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ۳۷ هندانوویچ ضربه خدیرا را به راحتی در اختیار گرفت. دقایقی بعد نیز پریسیچ و هیگواین هیگواین کارت زرد گرفتند. نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

در اوایل نیمه دوم یووه حملات زیادی بر روی دروازه نراتزوری ترتیب داد. دقیقه ۵۶ شوت ایکاردی به دست بازیکن یووه برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. دقیقه ۶۰ هندانوویچ با عکس العملی عالی توپی خطرناک را به کرنر فرستاد. دقیقه ۶۳ سانتون مصدوم شد و به جای او دالبرت به بازی آمد. دقیقه ۶۸ ضربه خدیرا با اختلاف اندک از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت. دقایقی بعد بروزوویچ با شوتی بسیار بد بازی افتضاح خود را تکمیل کرد. دقیقه ۸۵ ادر به جای ایکاردی وارد زمین شد. در پایان اینتر توانست یک امتیاز ارزشمند در زمین بانوی پیر به دست آورد و بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد