اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

“اینتر با تک گل ایکاردی یوونتوس را شکست میدهد”

24 آوریل 2018

“اینتر نباید فرصت بردن یووه را از دست بدهد. دی فرای یک پدیده است”

24 آوریل 2018

علاقه ولورهمپتون به پینامونتی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

ساسولو 1-0 اینتر : پنالتی که گل نشد ، اینتری که دومین شکست پیاپی را متحمل شد

اینتر دات آی آر _ در هفته ۱۸ لیگ ایتالیا اینتر مقابل ساسولو قرار گرفت. وسینو به دلیل محرومیت نتوانست افعی ها را در این بازی همراهی کند.

 

اتفاقات نیمه اول: دقایق اولیه بازی آرام دنبال می شد. دقیقه ۱۸ ضربه سر پریسیچ از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه ۲۱ بروزوویچ با خطا بر روی براردی از داور کارت زرد گرفت. دقایقی بعد شوت زمینی بازیکن ساسولو به صورت خطرناک از کنار دروازه هندانوویچ عبور کرد. دقیقه ۳۴ دیگو فالچینلی ساسولو را یک گل پیش انداخت.

دقیقه ۴۲ ایکاردی نی توانست بازی را مساوی کند اما مدافع ساسپلو از راه رسید و توپ را به کرنر فرستاد. نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به نفع ساسولو به پایان رسید. در این نیمه بروزوویچ مانند چند بازی گذشته عملکرد بسیار ضعیفی داشت.

اتفاقات نیمه دوم: در نیمه دوم ادر به بازی آمد. دقیقه ۴۹ با برخورد توپ به دست مدافع حریف برای اینتر اعلام پنالتی شد اما دروازه بان حریف ضربه پنالتی ایکاردی را مهار کرد. دقیقه ۵۴ دروازه بان ساسولو شوت محکم کاندروا را مهار کرد. دقیقه ۶۵ در یک ضد حمله ساسولو می توانست اختلاف را به دو گل برساند. دقیقه ۸۵ ضربه والی ادر از کنار دروازه عبور کرد. در نهایت افعی ها دومین شکست متوالی خود را در لیگ متحمل شدند و بازی را با نتیجه ۱-۰ به ساسولو واگذار کردند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد