اخبار برگزیده

16 ژانویه 2021

چهار خبر کوتاه روز 16 ژانویه

16 ژانویه 2021

صحبت های کونته پیش از دیدار با یوونتوس

16 ژانویه 2021

“اسکودتو را می خواهم؛ مسی؟…”

ساسولو 1-0 اینتر : پنالتی که گل نشد ، اینتری که دومین شکست پیاپی را متحمل شد

اینتر دات آی آر _ در هفته ۱۸ لیگ ایتالیا اینتر مقابل ساسولو قرار گرفت. وسینو به دلیل محرومیت نتوانست افعی ها را در این بازی همراهی کند.

 

اتفاقات نیمه اول: دقایق اولیه بازی آرام دنبال می شد. دقیقه ۱۸ ضربه سر پریسیچ از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه ۲۱ بروزوویچ با خطا بر روی براردی از داور کارت زرد گرفت. دقایقی بعد شوت زمینی بازیکن ساسولو به صورت خطرناک از کنار دروازه هندانوویچ عبور کرد. دقیقه ۳۴ دیگو فالچینلی ساسولو را یک گل پیش انداخت.

دقیقه ۴۲ ایکاردی نی توانست بازی را مساوی کند اما مدافع ساسپلو از راه رسید و توپ را به کرنر فرستاد. نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به نفع ساسولو به پایان رسید. در این نیمه بروزوویچ مانند چند بازی گذشته عملکرد بسیار ضعیفی داشت.

اتفاقات نیمه دوم: در نیمه دوم ادر به بازی آمد. دقیقه ۴۹ با برخورد توپ به دست مدافع حریف برای اینتر اعلام پنالتی شد اما دروازه بان حریف ضربه پنالتی ایکاردی را مهار کرد. دقیقه ۵۴ دروازه بان ساسولو شوت محکم کاندروا را مهار کرد. دقیقه ۶۵ در یک ضد حمله ساسولو می توانست اختلاف را به دو گل برساند. دقیقه ۸۵ ضربه والی ادر از کنار دروازه عبور کرد. در نهایت افعی ها دومین شکست متوالی خود را در لیگ متحمل شدند و بازی را با نتیجه ۱-۰ به ساسولو واگذار کردند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد