اخبار برگزیده

16 ژانویه 2021

چهار خبر کوتاه روز 16 ژانویه

16 ژانویه 2021

صحبت های کونته پیش از دیدار با یوونتوس

16 ژانویه 2021

“اسکودتو را می خواهم؛ مسی؟…”

اینتر 1 – 3 اودینزه : تصمیمات اسپالتی ترمز صدرنشین را کشید

اینتر دات آی آر _ هفته هفدهم سری آ با بازی اینتر-اودینزه آغاز شد. اسپالتی در این بازی ترکیبی مشابه با بازی های گذشته را روانه میدان کرد.

 

اتفاقات نیمه اول: در دقایق اولیه بازی، ضربه کاندروا توسط دروازه بان اودینزه مهار شد. دقیقه ۱۴ بازیکن اودینزه در یک حرکت در عرض و پاس عمقی لازانیا را در موقعیت گلزنی قرار داد و او نیز حساب کار را ۱-۰ کرد اما خوشحالی بازیکنان حریف پایدار نبود و دو دقیقه بعد ایکاردی روی با سانتر زیبای کاندروا حساب کار را ۱-۱ کرد. دقیقه ۲۱ شوت کاندروا با اختلاف بسیار اندک به بیرون رفت. دقیقه ۲۸ عدنان از داور  کارت زرد گرفت. دقیقه ۳۲ دروازه بان اودینزه شوت والرو را مهار کرد. دقیقه ۴۲ نیز نیوتنیک کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ۴۵ نیز شوت محکم کاندروا توسط دروازه بان حریف دفع شد. نیمه اول با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

 

اتفاقات نیمه دوم: در همان ابتدای نیمه اول، هندانوویچ با دفع توپ حریف مانع از گل خوردن اینتر شد. دقیقه ۵۴ گالیاردینی به جای بروزوویچ به میدان آمد. دقیقه ۶۰ اودینزه با ضربه پنالتی پیش افتاد؛ توپ در محوطه جریمه به دست سانتون برخورد کرده بود و داور پنالتی اعلام کرد و دی پائول پنالتی را گل کرد. دقیقه ۶۶ نیز فوفانا کارت زرد گرفت. دقیقه ۷۴ وسینو و ویدمر نیز کارت زرد دریافت کردند.دقیقه ۷۷ نیز اودینزه توسط باراک به گل سوم رسید. در نهایت نراتزوری نتوانست نتیجه را جبران کند و بازی با نتیجه ۳-۱ به سود اودینزه پایان یافت.

اینتر در این فصل مبلغ زیادی برای خرید مدافعان کناری(دالبرت و کانسلو) پرداخت کرد اما هر دو مدافع چپ و راست خریداری شده نیمکت نشین شده اند.  امروز اودینزه موفق شد به دلیل عملکرد فاجعه بار سانتون و دی آمبروزیو سه بار دروازه اینتر را باز کند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد