اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

“اینتر با تک گل ایکاردی یوونتوس را شکست میدهد”

24 آوریل 2018

“اینتر نباید فرصت بردن یووه را از دست بدهد. دی فرای یک پدیده است”

24 آوریل 2018

علاقه ولورهمپتون به پینامونتی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر 1 – 3 اودینزه : تصمیمات اسپالتی ترمز صدرنشین را کشید

اینتر دات آی آر _ هفته هفدهم سری آ با بازی اینتر-اودینزه آغاز شد. اسپالتی در این بازی ترکیبی مشابه با بازی های گذشته را روانه میدان کرد.

 

اتفاقات نیمه اول: در دقایق اولیه بازی، ضربه کاندروا توسط دروازه بان اودینزه مهار شد. دقیقه ۱۴ بازیکن اودینزه در یک حرکت در عرض و پاس عمقی لازانیا را در موقعیت گلزنی قرار داد و او نیز حساب کار را ۱-۰ کرد اما خوشحالی بازیکنان حریف پایدار نبود و دو دقیقه بعد ایکاردی روی با سانتر زیبای کاندروا حساب کار را ۱-۱ کرد. دقیقه ۲۱ شوت کاندروا با اختلاف بسیار اندک به بیرون رفت. دقیقه ۲۸ عدنان از داور  کارت زرد گرفت. دقیقه ۳۲ دروازه بان اودینزه شوت والرو را مهار کرد. دقیقه ۴۲ نیز نیوتنیک کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ۴۵ نیز شوت محکم کاندروا توسط دروازه بان حریف دفع شد. نیمه اول با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

 

اتفاقات نیمه دوم: در همان ابتدای نیمه اول، هندانوویچ با دفع توپ حریف مانع از گل خوردن اینتر شد. دقیقه ۵۴ گالیاردینی به جای بروزوویچ به میدان آمد. دقیقه ۶۰ اودینزه با ضربه پنالتی پیش افتاد؛ توپ در محوطه جریمه به دست سانتون برخورد کرده بود و داور پنالتی اعلام کرد و دی پائول پنالتی را گل کرد. دقیقه ۶۶ نیز فوفانا کارت زرد گرفت. دقیقه ۷۴ وسینو و ویدمر نیز کارت زرد دریافت کردند.دقیقه ۷۷ نیز اودینزه توسط باراک به گل سوم رسید. در نهایت نراتزوری نتوانست نتیجه را جبران کند و بازی با نتیجه ۳-۱ به سود اودینزه پایان یافت.

اینتر در این فصل مبلغ زیادی برای خرید مدافعان کناری(دالبرت و کانسلو) پرداخت کرد اما هر دو مدافع چپ و راست خریداری شده نیمکت نشین شده اند.  امروز اودینزه موفق شد به دلیل عملکرد فاجعه بار سانتون و دی آمبروزیو سه بار دروازه اینتر را باز کند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد